Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek kb mennyi idős...

Szerintetek kb mennyi idős kortól "gáz" az asztallal és/vagy szekrénnyel kombinált emeletes ágy?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 15:00
 1/3 anonim válasza:
100%

Sok ismerősömnek, aki panelban lakik, emeletes ágya van kombinálva asztallal, ahol a gépük van. Eszembe nem jutott soha, hogy ez "gáz" lenne, inkább praktikus, több a hely.

18l

2021. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Onnantól, ha már zavar, tudsz venni sajátmagadnak külön ágyat, asztalt, stb és mégsem teszed.
2021. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

5 eves koromtol 16 eves koromig volt, nem ereztem gaznak, hanem halal kenyelmetlennek akkorra mar, utaltam, hogy fel kellett maszni, ha beteg voltam, nem is tudtam ott aludni.

Elobb sajnos nem volt lehetoseg lecserelni, de nagyjabol olyan 11 eves koromtol kezdve konyorogtem erte :D

Manapsag mar egyebkent annyi dizajnos darab van, hogy az csak na :)

2021. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!