Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Emeletes ágy kontra két éves...

Emeletes ágy kontra két éves kisgyerek: hogyan oldjátok meg, hogy ne másszon fel a kicsi?

Figyelt kérdés
A két nagyom emeletes ágyon alszik, a kicsi felfedezte, hogy fel tud rajta menni, egész nap mászna fel-le, persze még nagyon bizonytalanul, ott kell állni mellette. Ti hogy oldottátok meg?
2017. ápr. 18. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott alltam mellette :D mashogy nem lehet. Hamar belejonnek, az enyemnek 3 evesen mar emeletes agya volt, mert eleg pici volt a szobaja, ugyhogy jol jott, hogy az agy ala is tudunk pakolni es tud ott jatszani.
2017. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Ugyanez volt a baratnomeknel, jo parszor leesett a 2 eves.mast nem

Tudsz mig meg nem erti, hogy nem maszhat fel.

2017. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg megmondani neki, hogy nem szabad?! Ahogy a konnektorba sem nyulkal, az uvegvazat sem veszi el az asztalrol, ugy maszni sem maszhat. Mielott lehurrog barki: nalunk bevalt. Megerti es szot fogad, ha valamire elmagyarazom, hogy miert nem szabad.
2017. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemrég pont egy ilyen megoldást láttam a neten, felmászásgátló :D

[link]

2017. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még nem voltam ilyen helyzetben, de biztos van felmászás gátló erre a célra.

Az ikeában is le vannak zárva a fokok pont ilyen okból.

2017. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ott állok mellette, vigyázok rá, amikor abban a szobában van, és nem mondom, hogy vigyázz, leesel. Azt mondom, hogy ügyes vagy, itt vagyok, ha szükség van rád.
2017. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Sajnos ott allni mellette nem tudok addig, marmint ugy ertem orakig maszkalna legszivesebben. Termeszetesen mondom, hogy nem szabad, de megiscsak ket eves, egyreszt izgalmas neki, masreszt nem lehet megbizni meg benne. Ez kifejezetten magas agy, ha leesne, nagyon megserulne.


A felmaszasgatlo ellenere a nagy vajon fel tud maszni?

2017. ápr. 18. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!