Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Akiknek emeleten van a babaszo...

Akiknek emeleten van a babaszoba, hogy oldják meg a lépcsőzést újszülöttel?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy megbotlok, mert nem látok babával a kezembe, de fennt lenne a gyerekszoba.

2021. ápr. 12. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Az első alkalommal, amikor fel/lemész vele, rá fogsz jönni, milyen cukin vicces ez a kérdés. 😄
2021. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Lehet kapni pl pepcoba gömb alaku hangulatlampakat amik elemesek, felakasztod ket kis szogre es van nem tul eros fenyed, de arra jo hogy lass
2021. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első babás vagyok, remélem tényleg így lesz! 😁
2021. ápr. 13. 00:09
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Első,miért is? Sógornőm másfél evessel esett le a lépcsőn,vegiggurultak. Tiszta kék zöld folt lett mindkettő és kórházba kerültek a baba fejsérülése miatt. Nagyon cukin vicces,ugye?
2021. ápr. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem látsz a gyerektol? Nem magad előtt kell tartani. Magadhoz fogod, másik kézzel meg kapaszkodsz.
2021. ápr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan :)

Bocs de tényleg nem tudok mást modani. A hálószobák fent, a nappali, konyha lent, naponta többször is lépcsőznöm kell. Meredek lépcső, terhesen volt is hogy megcsúsztam (fenékre estem, nem lett semmi baj). Babával a kezemben automatikusan sokkal lassabban, megfontoltabban használom a lépcsőt, mint egyedül. De amióta megszületett nem volt semmilyen baleset.

Még annyi, hogy baba mellett azért ki tudsz lesni, őt félre tudod tenni oldalra, nem úgy, mint a pocakod. Szóval nekem így könnyebb, mint terhesen volt :)

2021. ápr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Ez mit jelent? Hogy éjszaka esetleg tucatszor sétálsz le-fel vagy csak naponta néhányszor? Utóbbi esetben ügyesen sétálsz, nem lesz gond.


Előbbi szerintem rizikós, akkor is ha lepontoznak ezért. Nálunk pár méter volt az ágyak között, de amikor hatodszorra keltem öt óra alatt már többedik napja az első időszakban, bevallom az egyenes terep is gondot okozott...

2021. ápr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
#4, azért ezzel riogatni nettó parasztság a kérdezőt, aki amúgy is fél... nők milliói megoldják balesetmentesen a lépcsőzést évekig, azért mert te ismersz 1 db szerencsétlen esetet, nem kell megijeszteni egy amúgy is ijedt kismamát.
2021. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
8-as,nem parasztság,csak realitás. Az egyesnek írtam,aki azt írta hogy cukiság a kérdés. Nem az,teljesen jogos az aggodalma a kerdezonek. Főleg ,ha meredek a lépcső. Van aki egyenes talajon is elejti a babát.
2021. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem fogod elejteni. Elenyésző azon nők száma, akik elejtik a babájukat. Én naponta lépcsőzök vele, soha még meg sem botlottam. Látod, remsztorik miatt nem éri meg ilyeneket kérdezni itt.
2021. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!