Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Írnátok kérlek olyan bababolto...

Írnátok kérlek olyan bababoltokat, ahol bababútor szetteket lehet kapni nem horror áron?

Figyelt kérdés
Komplett babaszoba érdekel, Brendon kilőve, borzalmasan drága.

2021. febr. 28. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Muszaj, hogy pont bababutor legyen? Csak mert fele annyibol rendeztem be a gyerekszobat, mintha szetteket vettem volna, megis passzol minden mindenhez.

Szerintem ha olcsobban akarod meguszni, akkor kulon-kulon erdemesebb megnezni a butorokat.

2021. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, nekem az is jó, ha passzolnak egymáshoz a bútorok, mondjuk könnyebb lenne egy helyről beszerezni. :) Ha ilyenekhez is tudsz elérhetőséget szívesen megnézem!
2021. febr. 28. 23:10
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha zavar az ár, ne vegyél komplett bababútort. Kiságyon és egy komódon kívül (vagy pár fiókon vagy polcon a ruháknak) nincs szükség többre.
2021. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem az ára zavar, hanem a szinte 2 teljesen ugyan olyan termék közötti árkülönbség! De ha hasznosat nem tudsz hozzászólni, akkor kérlek ne válaszolj! Nem ez volt a kérdés!
2021. márc. 1. 00:15
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Anix.hu
2021. márc. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Ennél hasznosabbat nem is írhatott volna. :)

A szettek bénák, giccsesek és túlárazottak. Sokkal szebben be lehet rendezni a babaszobát normál tölgy, fenyő... bútorokkal. És valóban csak kiságy kell és a ruhák számára valamilyen tároló, plusz egy pelenkázó(lap).

2021. márc. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Mi ikea gyerekbútort vettünk. Mindenből fehéret (mi válogattuk össze). A fogókat egyformára cseréltük és rendeltünk egyforma gyerekmatricát. Így olyan mintha komplett szett lenne és nem került olyan sokba.

Vagy esetleg nézz használtan. Én is először azokat kezdtem el nézegetni.

2021. márc. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Mi az Ikea-ban vettük meg a baba bútort. Kiságy, pelenkázó szekrény és ruhásszekrény. Majdnem 4 évig volt használatban (a kiságy 2,5) és semmi baja. Most a második gyerek használja, teljesen jó állapotú, a kiságyon vannak egyedül fognyomok😁
2021. márc. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Natúr fenyő bútorokat vettünk, addig tökéletes lesz, amíg el nem költöznek.
2021. márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Mi is ikeában vettünk. Csak arra figyeltünk, hogy fehér legyen, de végül ugyanabból a típusból választottunk kiságyat és pelenkázószekrényt.
2021. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!