Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mikor kellene elkezdeni a...

Mikor kellene elkezdeni a babaszobát, hogy időben végezzünk?

Figyelt kérdés

Töltöm a 15. hetet, tudom, hogy még iszonyat korai, de a festőt már hívni akarjuk, mert tudjuk, hogy most jön a festés szezon, lehet hogy sokat kell rá várni. Utána akarjuk a bútorokat majd, hiszen csak akkor lehet ruhákat stb. venni, ha már lesz hely hova tenni. :) egyetlen kikötésem van, hogy a 9. hónapba már úgy lépjünk, hogy mindennel kész vagyunk.

Ti mikor kezdtetek el vele foglalkozni, hogy ne legyen kapkodás a vége? Illetve tudtok oldalakat, ahol találnék fiús babaszoba ötleteket? :)


2021. jún. 1. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

37 hetesen kezdtük el, kb 2 hétvége alatt meg is voltunk vele.

Mi festettük, a bútort kb 1 óra alatt összeraktuk. Ruhák meg addig a nappali szekrényben voltak.

2021. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szia. Nekem az első terhességem sokkal hamarabb befejeződött, mint kellett volna. Így gyakorlatilag semmi nem volt kész. Este 8ig a kórházban voltunk, utána tudtunk csak csinálni bármit is. Most ismét terhes vagyok. Legkésőbb a 30.hétre szeretnék mindennel elkészülni.
2021. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is hamarabb született az első egy hónappal, így csomó minden hiányzott vagy nem volt befejezve. Persze az alap dolgok szerencsére megvoltak, meg a festés is pont készen lett, de akkor is rossz volt, hogy nem voltunk úgy felkészülve ahogy szerettük volna.

A másodiknál nem kockáztattunk! A 18. héten tudtuk meg a nemét, még azon a héten hívtuk a festőt, aki férjem egyik haverja így viszonylag hamar jött is. Kb a 25. hétre teljesen berendeztük a babaszobát. Így voltam nyugodt!

2021. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Én is azt javaslom hogy úgy készüljetek hogy a 30.hétre minden meglegyen legalábbis a nagyobb dolgok. Szerintem hivjátok fel a festőt kitudja mikor ér rá,megy a festő közben tudjátok rendelni a bútorokat, babakocsit stb.
2021. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

26 hetes vagyok, még nem vettem különösebben semmit.

Van pár ruhácskánk amit barátoktól, ismerősöktől rokonoktól kaptunk ajándékba.

Szoba nemrég lett festve, marad ugyanúgy fehér. Tisztasági festést meg tudjuk csinálni mi is.

Bútorokat kinéztem már csak meg kellene rendelni, de semmiképp sem szeretném itthon kerülgetni a dobozokat még hónapokig. Összerakni meg nem akarom, minek porosodjon...

2021. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!