Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mekkora ágyat vegyek egy most...

Mekkora ágyat vegyek egy most 2,5-3 év közti gyereknek, ha azt is szeretném, hogy minél tovább jó legyen?

Figyelt kérdés

Mekkora lenne az ideális szélesség?


Mi lenne az a hossz, ami tovább is kitarthat?


Ti milyet vennétek?



2021. jún. 6. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg vehetsz neki normál méretű (felnőtt) ágyat is.

Ha viszont gyereknek valót akarsz, most így hirtelen rákeresve 140x70 cm-es ágyat láttam, ami igazán gyereknek való (ez a matrac mérete). Ha ilyet veszel, az 9-10 éves koráig jó.

2021. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mi ilyet vettünk nekik (ikrek), imádják, és mi is. És meghosszabbítható. És a matrac is.

2021. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-2: Köszi a válaszokat <3


Én csak azért gondolnék talán a min. 80 szélesre, mert forgolódik elég rendesen most is.

2021. jún. 6. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekunk is az ikeabol vannak az agyak, Kura es Minnen. A Minnen meghosszabithato, olyasmi amit az elottem kommentelo itt. Ilyen agya a 3 eves kislanyomnak van. A kisfiam most lett 2 éves és msot cserelruk az agyat a Kurara, ez meg lehet emeletes agy,vagy forditva lehet ilyen hazikoagy szeru(aze nem hosszabbithato, de 90×200-as). Most meg nyilvan nem az emeletes reszt hasznaljuk, de nagyon szeretjuk. Azért jo ez szerintem, mert igy szinte a padloval egy szintem alszik a gyerek es nem gurul le.
2021. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90x200-asat vettünk a kiságy után
2021. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem akár normális felnőtt ágyat is vehetsz neki. Nalunk is ez volt kicsinek egyből egy rendes ágyat kaptunk, ami nem voltak mesefigurák színes stb. Igy ezt használtuk végig még 20 évesen is, csak a matracot cseréltük benne. Szóval en azt tanácsolom válasszatok valami semlegest normális méretben, amiből a matracot tudjátok cserélni, mert az egy idő után kényelmetlen, mert elvesztheti az alakját.
2021. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
90x200-as ágyat kapott a fiam. 3oldalán támlás, max ha fél az ember hogy leesik akkor plusz egy leesésgátló.
2021. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiságy után az én gyerekeimnek egy 160 cm hosszú, leesésgátlós fa ágyuk volt, aztán kaptak rendes felnőtt ágyat. De ezt a 160-asat ajándékba kaptuk valakitől, ha nem lenne, akkor rögtön 90x200-asat vettem volna, felesleges kiadás a kettő közötti méret.

A nagyok 5-6 éves korukig használták a 160-asat, a kicsi most 8, és még abban alszik, mert nincs, akinek sürgősen örökölnie kellene tőle. :)

2021. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!