Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kokuszmatracnak mitol van...

Kokuszmatracnak mitol van ilyen fura szaga?

Figyelt kérdés

Kibontottuk a nejlonbol es nagyon savanyu budos vagy nemis tudom nagyon fura szaga van....

Ez mitol lehet ?

Elso babas vagyok!

Mit csinaljak vele, hogy elmenjen ez a kellemetlen szag? Tapasztalatok? Koszonom a segitseget


2021. aug. 6. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megàzott

Visszavinném

2021. aug. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom ma fel is hivom oket
2021. aug. 6. 08:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kettőt is vettem és mindkettőnek fura szaga volt. Szerintem ez normális, de megértem ha zavaró ráadásul ki se szellőzik..
2021. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kókuszmatracnak vagy egy alap jellegzetes szaga, akár mondhatjuk büdösnek is, ez csak egy enyhe szag. Persze ezt így elég nehéz megítélni, hogy azt érzed-e vagy tényleg büdös a tiéd
2021. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most mar nem annyira eros a szaga nemtudom mihez hasonlitanam

Beszeltem az uzlettel ahonnan vettuk mondtak h vigyuk vissza es megnezik de egy jellegzetes szaga van lehet ez az

2021. aug. 6. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!