Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hány éves kortól aludt a...

Hány éves kortól aludt a gyermeketek normál méretű ágyon ?

Figyelt kérdés
Kiságy után rögtön normál méretű ágya lett ? Vagy először gyerek méretű ágy utána normál ? Hány éves volt amikor már nagyobb ágyban aludt?
2021. okt. 20. 07:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Én 10-12 körül már normál heverőn aludtam, aztán azt is kinőttem és kellett újabb felnőtt ágy.
2021. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Simán aludhat felnőtt ágyon a rácsos után, a mérete nem számít, csak az, hogy már nem esik le róla. :)

Nekünk csak azért van gyerekágyunk, mert anyós kapott egy 160-asat valakitől egyszer ajándékba, és azt használjuk.

Akkor szoktak rendes nagy ágyat kapni, amikor az aktuális legkisebb kikerült a rácsosból, és megörökölte a 160asat. :) Talán 5 éves koruk körül.

A kicsi jelenleg 8, és mivel nem kell továbbadnia, még azon alszik, bőven elfér a 128 centijével.

2021. okt. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2 évesen kapott 90*200-as normál ágyat leesésgátlóval. A leesésgatló 5 éves koráig volt rajta. Akkor sikerült letörni véletlenül. Viszont a kisebb 2,5 és még rácsos kiságyban van.
2021. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3 és fél éves kora óta alszik normál, felnõttnek való ágyon.
2021. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem még csak pici babám van (5 hónapos) úgyhogy még csak érdeklődöm. De nemrég költöztünk új házba és a gyerekszoba üres, azt szeretnénk berendezni és lassan átköltöztetni oda a babát. Persze még rácsos kiságyban aludna, csak gondolkodunk, hogy a bútorhoz ( ami nem bababútor, hanem ,,felnőttes,, beépített szekrény) vegyünk rögtön normál méretű ágyat és pár évig üresen állna és később aludna csak ott, vagy egyelőre hagyjuk az ágyat.
2021. okt. 20. 08:35
 6/15 anonim ***** válasza:
A kiságy mellett volt egy felnőtt ágy, azon tudtam szoptatni. Amikor már kikerült a kiságyból, egyből a nagy ágyra (90x200). Ha szükséges, lehet rá venni leesésgátlót.
2021. okt. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Rácsos után nem vettem gyerekágyat



Lányom majdnem 3 volt


Fiam 2 évesen már nagyon aludt


Annyi h leesésgátlás megoldva


( lányom 3,5 még leesik)

2021. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Másfél éves volt, mikor leesésgátlós 110×180-as ágyat kapott. Jó mert méretéből adódóan ketten is elférünk rajta.
2021. okt. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A nagyobb imádta a rácsos ágyat, így 2,5 évesen kapott 90x200-as ágyat leesésgátlóval. A kicsi már 13 hónaposan kapott ugyan olyan ágyat, mint a nagy.
2021. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11hónaposan kapott gyerekfrancia ágyat, körben leesésgátlóval
2021. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!