Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ha en a gyerekszoba falara...

Ha en a gyerekszoba falara szeretnek festeni valami mesefigurat akkor normal falfestek kell hozza vagy van vami kulonleges festek? Csinalt mar valaki ilyent?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A normál falfesték teljesen oké. Viszont ha sok szín kéne akkor érdemes lehet dekorboltban venni azokat a színeket amiből nem kell sok.
2016. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel en sok kicsi mesefiguraval diszitettem a gyerekszobat ezert egyszeruen filctollal szineztem. Egy 24 db-os keszlet az egesz szobara eleg lett. Probaltam temperaval is,pl.a nagyobb rajzokhor tokeletes. En egy erdot es kastelyt festettem vele. Ja es a tempera nem fakult ki,mint a vizfestek. Viszont a filc szinesebb es aprolekosabb munkara tokeletes. Egesz pici dolgokat is kiszinezhettem.
2016. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bella169 ***** válasza:

Nálunk az alap szín volt csak diszperzit.

A figurákat sima temperával festettem fel. Nagyon jól tartja magát.

Kék az alap szín, és azon vannak fehér felhőkön ülő fekvő mesefigurák.

Olcsóbb is temperával felfesteni.

2016. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszokat. Sima normal tempra meg filctoll, amivel a gyerek rajzolni szokott? :) A tempera mennyi idö alatt szarad meg?
2016. máj. 30. 18:55
 5/8 Bella169 ***** válasza:

Sima, normál tempera. Filctollból is normál papírboltban kapható. Én filcet csak kontúrozáshoz használtam.

Tempera Pár óra alatt csontra szárad. Amit 2szer kellett átfesteni arra állt másnap mentem rá újra.

De függ hőmérséklet. Nagy melegben viszonylag gyorsan szárad.

Ha szeretnéd privátban este tudok képet küldeni az enyém milyen lett :)

2016. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom. Igen szeretnek egy kepet😊
2016. máj. 30. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
én is kivi vagyok, milyen lett így, elküldöd nekem is?
2016. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az enyem is elkeszult. Aranyhaj left a lanyzomnak es transformer a fiamnak. Ami melle meg jon 2😊
2016. jún. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!