Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A babámnak már kicsi a babatak...

A babámnak már kicsi a babatakaró, szerintetek ilyen egy normál gyerekpaplan? Link

Figyelt kérdés

és miért "ovispaplan" vajon?

az oviba ilyet kell bevinni?ill paplant kell vinni az óvodákba??


nem merem megvenni, olyan vékonynak tűnik, habár nekem is van vékony paplanom..

de valakinek tapasztalat milyennek kell lenni egy gyerek ágyneműnek?


most 7 hónapos 70x90-es a vékony pille babapaplanja, erre szoktam tenni plusz takarót, de jó lenne egy normális, ami meleg is (nem használok hálózsákot, mert reggelente megébredve nem tud benne ficánkolni)


jelenleg a mostani takarója ki van centizve kettőt mozdul, már kint is van az oldala, örülnék egy szélesebbnek(a hosszával mondjuk nincs baj)


2014. dec. 14. 08:09
 1/5 A kérdező kommentje:
2014. dec. 14. 08:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En az ikeaban vettem gyerekpaplant, es ott kapható hozza ágynemű is. De az vastagabb volt mint ez. A mérete meg asszem 110x125 cm. Ekkora van az oviba is, mert nekünk az ikeas ágyneműhuzat jo ra.

Viszont a lanyom 2 eves korától mar felnott méretű paplant hasznalt. Az oviba viszont jo még a kisebb arra a ket órára, meg kicsik az ágyak is.

2014. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja a linket is megnéztem jobban, az oviba tenyleg ilyen van, oda elég a vékonyabb. De otthonra azert nem vennem ezt, mert éjszaka biztos fázna, hacsak nem meleg van éjjel, vagy nyári takaronak gondolod. A méretei hasonlóak mint az ikease. De nálunk paplant nem kellett vinni az oviba, csak huzatot.
2014. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval a linkelt takaró amolyan nyári délutánokra jó?
2014. dec. 14. 08:30
 5/5 A kérdező kommentje:

most látom 2-at


szóval nem véletlen ovis takaró, gondolom ott meleg van amúgy is

2014. dec. 14. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!