Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Tapéta gyerekszobába? Honnan...

Tapéta gyerekszobába? Honnan érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Születendő kislányom szobájába szeretnék egy falra ilyesmi tapétát:

[link]

Eleve nem is találok hasonlót sajnos, de azt sem tudom, hogy hol lenne érdemes nézelődni. Sosem vásároltam tapétát. Valaki esetleg tud segíteni?

Ha más nem, akkor majd megpróbálok külföldi oldalról rendelni.


2021. okt. 30. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Én az OBIban vettem.
2021. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnézem, akkor ott is.
2021. okt. 30. 12:31
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
2021. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen hullamintát maximum a nagyanyám koporsójára rakatnék, nem gyerekszobába, de egyébként Googleben rákeresel, hogy gyerekszoba tapéta és a képek között rengeteg szépet és divatosat találsz, itt van ez is pl:

[link]

2021. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

#4


De most ez a menci instagramon :3 Képzeld el milyen sok lájkot fog hozni 😍

2021. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Szerintem nem hullamintás, de oké. Igazából olyat keresek, ami nem rózsaszín, hanem sötétzöld. És ezt találam, ami zöld, de van rajta virág is. A kislányom szobája ilyen "erdei tündéres" lesz. Tehát például a másik falon lesz őzikés, nyuszis, rókás kép. De szeretném, ha valami finomság is lenne benne és azért gondoltam virágokra.

De ha valakinak van jobb ötlete, akkor nyugodtan ossza meg velem, szívesen fogadom.

És nem tudom, milyen instagramról beszélsz, nem láttam senkinél hasonló babaszobát. Szerintem a trendi az épp az, hogy az egész szoba bézs/szürke vagy valami pasztell rózsaszín.

2021. okt. 30. 14:35
 7/9 A kérdező kommentje:

Aki a második kommentet írta, nagyon köszi!

Az az erdei nagyon cuki, ami a honlapon van, lehet ez lesz a befutó.

2021. okt. 30. 14:37
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Tapétatrend.hu

[link]

[link]

[link]

Ha ezeknél nincs amire vágysz, akkor az nem is létezik :) Az utóbbi háromnál már vásároltam.

2021. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megnézem őket.
2021. okt. 30. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!