Valaki le írná? :D

Figyelt kérdés
2honap múlva első kisfiam fog megszületni. Abban szeretném kérni tapasztalt anyák segítségét hogy milyen fontos dolgokat is kellene begyűjteni a gyerekszobába.
2021. dec. 8. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát egy kiságy nem ártana, meg néhány ruhácska. 😁 és pelenka. Rengeteg pelenka.
2021. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ruha, kiságy, pelenka, popsitorlo, textil pelus, fültisztíto a köldök csonk tisztításához és kB ennyi 😂😂😂

Babafeszék sajna nekem abszolút felesleges volt és a sok cumisüveg is

2021. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Legyen hol aludnia, más nem létszükséges
2021. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Kiságy mindenképpen, pelenkázó komód, ha van hely. De lehet kapni kiságyra szerelhető merev pelenkázó alátétet is. Esetleg kuka (fedeles, zárható, de nem szükséges drága,márkás) a használt pelenkáknak. Meg persze ruhák, ágynemű (nálunk a matracvédő lepedő nagyon jól jött), textil pelenkák. Amik nem fontosak, de jól jöhetnek: rácsvédő (mi csak pár hónapig használtuk mindkét gyerekkel), zenélő körforgó (nálunk mindkét gyerek szerette), pihenőszék, babafészek.
2021. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 1,5 éves és néhány dolog már ki lett szortírozva de kezdetben ezek voltak a szobájában:

-kiságy

-pelenkázó ( fiókban:pelus, törlőkendő, popsikrém, lázmérő stb.)

- éjjeli lámpa

- egy fotel

- egy komód (ruha, textilpelus)

Igazából másra nem volt szükség.

2021. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiságy,pelenkázó,légzésfigyelő,kis 56-os rugdalódzók és ujjatlan bodyk, popsitorlo, orvos által felírt popsikrém ,alkohol a köldök csonkhoz,fülpiszkáló a köldök tisztításhoz vagy vatta. Nagyon lapos baba párna és takaró,oldalpárna,forgó akár kettő egy a pelenkázóra,egy a kiságyba bár nekünk bölcső volt az elején az első pár hónapban.pelenka kuka, textil pelenkák, hordozó amiben magadra kötöd, sapka,overal, uveg sterilizáló és cumisüveg melegítő, biztonság kedvéért tápszer.

Ami nekem jött jól, az a felnőtt pelenka a vérzéshez, lecitin a cicihez mert bedurrant, olyan hálóruha amiben könnyű szoptatni, később szoptatós melltartó, száraz sampon 😅

2021. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

,,Üveg sterilizáló és cumisüveg melegítő, biztonság kedvéért tápszer"- Szerintem ezeket ráértek akkor megvenni, ha tápszeres lesz. Legyen otthon 1 cumisüveg és kész, ha nem indul be a tejed, a kórházban vagy a gyerekorvos ír fel úgyis tápszert. Nem vennék babapárnát sem, szerintem felesleges. Meg utolsó szerintem lanolinra gondol, nem lecitinre :) Az tényleg nagyon jól jött amúgy.


Nekünk kiságy, pelenkázó, babaruháknak szekrény, éjjeli fény, zárható sima kuka- ezek kellettek berendezés gyanánt. Pl. én a kanapén szoptattam, így nem volt fotelem, de van, aki ágyban fekve, stb.

2021. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem egyből kellett a tápszer/ sterilizáló de a fene akár gyerekágy idején idw-oda menni. Volt hogy begyulladt a mellem és estére egyszer tápszerrel kellett pótolni. Ilyenkor még automatikusan jól jön a sterilizáló, melegítő mert tisztítani kell a cumisuveget és melegíteni a tápszert.
2021. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
És lecitinre gondoltam,nekem az vált be hogy ne legyen csomós, gyulladt a mellem.
2021. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!