Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen párásítót használtok a...

Milyen párásítót használtok a babaszobába, amibe illóolajat is lehet tenni?

Figyelt kérdés
Elvesztem a választékban. Vettem egy olcsóbbat már a rossmannban de pár hét alatt feladata. Olyat szeretnék, aminek nem csak 200 ml a tartálya, és kikapcsol ha kifogyott a víz.
2022. jan. 13. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Bár nem írtad, milyen korú gyerekről van szó, de alapvetően csecsemők közelében semmilyen illóolajat nem kellene használni.


A nagyobb tartályért általában többet kell fizetni, de hosszú távú befektetés. Itt egy nagy, ami viszonylag olcsó. [link]

2022. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem egy éve a médiában egyet.

Azt mondták ebbe mehet Salvus víz is, illóolaj is. A fenéket 1 hónap alatt tönkrement, pedig nagyon figyeltem a tisztítására.

Most az Aldiban vettem egyet. kikapcsol magától, led fény is van.

200ml. kb 2 órát megy. Elégedett vok vele. És nem 15 ezer volt mint az előző, hanem a fele

2022. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vivamax, eddig jól műxik.
2022. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!