Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használtok, e illóolajat...

Mikkus kérdése:

Ti használtok, e illóolajat babaszobába? Pl levendula . Ami nyugtató hatású! Vagy egyáltalán lehet e?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 12:52
 1/2 Kerria ***** válasza:

csak gyógyszertári menthol illóolajat használok, ha épp náthás a babám.


Mást még nem jutott eszembe, de a "lehet-e" dolog engem is érdekelne, mert azt nem tudom.


Én a ruhákat a szobájában szárítom, ezért az öblítő miatt kellemes enyhe illat marad benn, és a levegő is párásabb.

2013. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak mikor nagyon nyugtalan volt éjjel és akkor használtunk levendulát eleinte jó volt aztán egy idő után már nem hatott vagy mi mert mikor abbahagytuk akkor megint nyugodtabb lett úgyhogy nem tudom igazán mert van akinek bevált végülis egy próbát megér, nálunk esténként kb.1 órát párologtattunk levendulát.
2013. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!