Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A kiságy forgó mire való?...

A kiságy forgó mire való? Felesleges vagy van értelme?

Figyelt kérdés

Amit a kiságyra lehet biggyeszteni a kisbaba felé, annak mi értelme van? Ez is ilyen felesleges pénzkidobás?

Nektek jó volt valamire vagy csak jópofa?


2022. jan. 25. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg kicsi baba volt a lányom, nem érdekelte. Mi napközben járókába fektettük, oda lett áttéve, ott már nézegette, de nem kötötte le huzamosabb ideig. Mikor már állni tudott, leszedte. A felhúzható zenélője hamar elkezdett tönkre menni (a legmagasabb hangot nem játsza le, amúgy működik) . Most másfél éves a lányom, darabokra szedte már, a lógó plüssökkel (nálunk papagájok voltak) szeret játszani a mai napig, a zenélő részét is sokszor odahozza, hogy húzzam fel.

Tehát az eredeti funkcióját tekintve most már feleslegesnek tartom, de végülis nem veszett kárba.

2022. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy mikor fekszik a baba, nézegeti, kesobb nyúl utána. Van ami tud zenélni is, mikozben forog. Semmiképp sem lesz hátránya a mozgásfejlodesre nezve, ha nem lesz neki ilyen. Szerintem inkább jópofa, mint hasznos.
2022. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekeimnek nagyon tetszett, szerették.

Már pàr napos koruktól bekapcsoltam nekik és hallgatták, később már nézegették, lekötötte őket néhány percre.

2022. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyebkent keress rá cikkekre, hogy az elso honapokban hogy látnak a babák, és rájosz, hogy kb. 3-4honaposan kezdik sejteni, hogy lóg valami a fejuk felett, elotte téged is akkor lát majd a baba, ha kozvetlen az arcához hajolsz, akkor is csak az elmosódott korvonalaidat. Szóval biztosan nem egy olyan cucc, ami nélkul haza sem szabad hozni a kórházból :D
2022. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, így gondoltam én is :)

Mire elkezdené érdekelni, addigra inkább játszószőnyegen lesz el, oda meg már kaphat ilyen lógó bigyurikat.

2022. jan. 25. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vettünk, de marhára útban volt, a babát sem érdekelte, a másodiknál elő sem vettük
2022. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk az ágy az alvás helye volt, ezért egy matracon kívül nem volt más benne, bár kaptunk mi is ilyen ligilógit. Viszont a nappaliban lévő bölcsőjéhez/játszószőnyeghez nagyobb korában, mikor már nyúlt is érte, akaszgattunk csörgőt, kisebb plüssöket, és ennek a forgónak is elemeit. Viszont rendeltetésszerűen sose használtuk, s én a kiságyban nem is tartottam jó ötletnek.
2022. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!