Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nézegttem az Adamo babhintakat...

Nézegttem az Adamo babhintakat,viszont nálunk nem opcio az hogy a plafonba szereljuk bele. találtam a neten adamo baballvanyt,viszont nem ertem hogy az adamo oldalan miert nincs allvany,mas oldalokon meg aruljak mint Adamo babahintahoz valo allvany?

Figyelt kérdés
valakinek van hozza allvanya? honnan rendelte,vette?

2022. okt. 14. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
2022. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben a válasz.

Az adamo nem csinál állványt, de van adamo hintahoz való állvány. Kb minden függő fotel állványa jó neki. Így az adamo a saját oldalán nem hirdeti, mert nem sajat termék, de az állványt hirdethetik úgy hogy adamo hintához (is) való állvány.

2022. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és van valakinek állványa hozzá? mi a vélemenyetek rola?
2022. okt. 14. 20:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik hozzá állvány. Használtan tudtam én is venni, mert az Adamo nem forgalmazza már. Még használtan is alig tudtam találni.
2022. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok. Facebookon vettem, azon belül Marketplace.
2022. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
4-es válaszoló vagyok megint. Az jutott még eszembe, hogy maga az állvány minőségi. A férjem férfi szemmel úgy gondolja, hogy pont emiatt nem éri meg forgalmazni, mert olcsóbban nem tudnák árulni. Ez az állvány nem volt olcsó, amikor kapható volt az Adamo oldalán.
2022. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írjátok már be, hogy adamo állvány, egy rakat találatot kiad a google. Ezt linkeltem be 1. kommentben.
2022. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
7-es válaszoló! Amiket kidob a google annak egy része nem is Adamo állvány. Amelyik meg az és rákattintasz, akkor azt írja nincs készleten.
2022. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A makertplace-en sokat találtam, de használtan is 40-60 e ft. Nekünk sem opció a plafonba fúrás. Én béreltem. 3 hónapra volt 9200 a hinta állvánnyal és rugóval. Futárral küldték. Majd a lejárat előtt lehet még hosszabbítani. Az állványt csak addig ajánlják, amíg nem kezd el ugrálni, rugózni a baba. En nekünk kb 6 hónaposan volt, akkor küldtem vissza. Így már nem érte volna meg megvásárolni az állványt.
2022. okt. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Régen volt Adamo állvány, de már nem forgalmazzák. (Mintha olvastam volna, hogy borulásveszély miatt) Mi ilyet vettünk, ez 150 kg-ig terhelhető. Most 9 hónapos a kicsi. Jól bírja, ha rugózik benne.

[link]

2022. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!