Játékok van neme?

Figyelt kérdés

Egy kis dilemmában vagyok!

Egy 6 hónapos fiam van, és ma vettem neki először zenélő játékot.

Bárcsak láttátok volna, a boltba amikor levettem a polcáról a játékot hangosan fel visított.. olyan aranyos volt :)


Nem is figyeltem mit veszek le, csak úgy levettem, láttam, hogy tetszik neki és megvettem!


Egy rózsaszín és kék kombinációs táska, ami igazából egy világítós-zenélős zongora.


Úgy tetszett neki, akartam neki mást venni, de épp nem volt nálam annyi pénz :(


A férjem amint meglátta, jött azzal, hogy bu**is játékot vettél neki?!


Pedig nekem is volt autóm, markoló, busz játékok, és nem lettem fiús vagy leszbikus :(


Ha jól tudom csak olyan 4-5 évesen tudják meg, hogy mi is az a nem. (Lehet, hogy hülyeséget írok)


Nektek mi a véleményetek?



2022. nov. 8. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy van neme...

Én is játszottam autókkal, fegyverrel, traktorral, inkább fociztam mintsem barbiztam(kB 13 éves koromig fociztam a fiúkkal lent a játszon)

És lám lám nem lettem leszbikus. És a férjem is játszott a barbikkal, és sminkelt is (a nővére sminkjeivel) és lám nem lett meleg. 6 hónapos könyörgöm... Nem 16 éves. Az én gyerekemet is így nevelem. Nincs olyan hogy jaj a Barbi az b*zis és nem játszhat vele.... Szép is lenne...

2022. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

A fiamnak volt babakonyhája is.

A bátyámnak volt babája is.

Egyikük se vonzódik a saját nemükhöz.


Én pl. imádtam autókkal játszani az autós szőnyegen. Egyszer kaptam egy játék babaágyat, megfordítottam és órákig játszottam vele, jól gurultak le az autók.


2 gyermekes anya vagyok és szeretem a férjem. Nem lettem leszbi.


Ne sajnáld, hogy megvetted neki, attól még jó játék.

2022. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Az én férjem konkrétan pónizott, az egyik játékpóni elő is került a padlásról, mégis heteró. Illetve nekem is volt kisautóm, néhány fiús játékom, és én is heteró vagyok.
2022. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A férjedet vilagosítsd fel hogy nem lesz attól homo a gyerek hogy nem kék-zöld jatékkal játszik. Lesz itt még gond vele, még most tisztazzátok az elején. A jatszótéren szerinte van külön fiú-lány játék? Rózsaszín és kék csúszda? Egy plüssállatnak ha szempillaja van csak lány játszhat vele?

A lányom 3 éves, nagyívben letojja a "lányos" jatékokat. Kocsi, vonat, markoló, traktor, repülőgép, dinók a kedvencek. A babák meg csak ülnek a polcon érintetlenül.

2022. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Annyira jó olvasni, hogy másoknak sem szürke és fekete a nézete.

Én is gyűjtöttem régen a barbi babákat. De leginkább kollekció lett belőlük.

Rengeteg dinoszaurusz játék figurák, lovak, Bob a mester minden játékkal játszottam.


Én igazán csak a zenélője miatt vettem meg. Nem érdekelt, hogy műanyag táska és rózsaszín. Láttam, hogy tetszik neki és boldog :)

2022. nov. 8. 17:13
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

A férjed totál homofób!

A kisfiam a nővére rózsaszín vabakocsiját tologatja. Na és?!

2022. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, életemben nem volt babám, pónim, ilyesmilyeim. Csak autók, katonák, stb. Vagyis 1 babám volt de annak levágtam a fejét, mert csúnya volt 🤣


30 vagyok, házas 2 gyerekkel és még gondolati szinten is taszít a lezbikusság (mármint magát elfogadom, csak magamat nem tudom úgy elképzelni).


Fiamnak igazából csak "fiús" játekokat vettünk, amiket ő kért. De most hogy lett egy lányunk is,a fiam is ugyan úgy játszik a babákkal, lányom a traktorokkal.

2022. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A kicsiket igazán nem érdekli, hogy rózsaszín vagy zöld.

Amúgy is megunja ezt a játékot.

Igazából csak próba kent vettem, hogy tetszik e neki :)


De nem tetszet amikor a férjem rám szólt, hogy nehogy mégegyszer ilyet csináljak. Ne csinálja meleget a gyerekből :(


A tv is szokta nézni a kicsi, de keveset, inkább a játékok kötik le.

Egy valamit szeret nézni már 3 hónapos kora óta, Cry Babies. Szereti a színeket, a cuki beszéd. De a tv ben is mindent megnéz. Ha pl filmest van, ő is nézi velünk.

2022. nov. 8. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Az igen... erre jobb ha nem írok semmit....
2022. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
#8 inkább én sem írok semmit, válaszvadász kérdés.
2022. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!