Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babátok mivel...

9-10 hónapos babátok mivel játszik? Milyen játékok valók neki? Illetve ti, hogy szoktatok velük játszani?

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor a legjobban a matatható játékok mentek, ahol kis ajtót lehet nyitni, fület tologatni stb. Pl. Fischer -Price mókakockák.


Szivacskocka tornyot már leborított, a könyvnézegetést is akkor kezdtük. Lefeküdtem a padlóra és mászott rajtam. Meg a lovagoltatást, ölbeli játékokat szerette.

2022. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Könyvek

Bármi, amit lehet pörgetni, forgatni

Pakolós játékok (vödrök, dobozok + labdák vagy bármi amit lehet bele rakosgatni)

Szenzoros labdák

Matatófal

Kendők

Plüssök, párnák, különböző textúrájú dolgok

Csörgős, dobolós hangszerek


Közösen pedig:

Mondókázás, hintáztatás, labdagurítás, zenélés, stb.

2022. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Feláll, lépeget, lassan ütöget dolgokat máshoz, dobolással is jól elvan.

Ajtók, matatós dolok nálunk is mennek, járássegítőt imádja, egy ilyen 2 az 1-ben matatófalas járássegítőt szereztem be, nagy sláger.

Felhúzhatós kisautó, a kerekeit pörgeti (matatás), utánamászik.

Keménylapú könyveket imádja lapozgatni, egy-egy régi magazint is odaadok, azzal is jól elvan.

Egy műanyag üvegbe tettem lencsét meg más kis szemű dolgokat, lezártam, azt is szereti nézegetni.


Van még pár zenélős játék ami leköti kicsit, ezeket kaptuk.

2022. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felfedezni a lakást, pakolni, felállni ahol csak lehet 😅 mindent a szájába venni, megfogdosni, mondókázni, könyveket nézni. 9 hónapos
2022. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!