Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ajánlanátok olcsó bababútor...

Ajánlanátok olcsó bababútor boltokat szombathely, Sárvár és környékén?

Figyelt kérdés
Ha van valahol szettben jó áron az is jó lenne.

2022. dec. 5. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Mi Szombathelyen vettük a kiságyat a Mini Manóban.Igaz,kombi ágyat vettünk,így az kicsit húzósabb volt.De jó minőségű,most fogja kiszolgálni a második babát,utána pedig ifjúsági ággyá alakítható,a pelenkázó része pedig éjjeli szekrénnyé,vagy máshogy összerakva íróasztallá.Náluk vannak komplett babaszoba bútorok is.Illetve a Brendonban tudom,hogy vannak bútorok,de ott nem nagyon nézelődtünk.

Szekrényt mi például rendes felnőtt gardrób szekrényt vettünk Ausztriában a Kikában (kint dolgozik a férjem) mindkét gyereknél,hogy ne kelljen később lecserélni,jobban is lehet bele pakolni szerintem.

2022. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is a Mini Manóból szereztük be a bababútor szettet (Todi). Használva még nem volt, de jó minőség, magad is meggyőződhetsz róla a boltban kiállított daraboknál. Engem az győzött meg, amikor láttam, mert az ára tényleg nek csekély.

Én használtan is néztem hetekig, de ha volt egy valamire való szett marketplace-n, azonnal elkelt.

2022. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen! Akkor körül nézek mindenképpen.


Nektek milyen színű volt? Nagyon sokat olvasgatok és sokan a fehér bútorokat mondják hogy az jó a kicsinek mert nyugalmat áraszt... szerintetek?

2022. dec. 5. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Miénk is világos, van benne fehér, de inkább a világos fa és fehér kombót választottuk.


Ezt:

[link]

A boltban volt is kiállítva belőle. Már neten is tetszett, de élőben azt is láthattam, hogy minőségi.

Mi a szettből a kombiágyat, a nagyszekrényt meg a komódot rendeltük meg (pelenkázó feltét nélkül, mivel a kombin úgyis van).

2022. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!