Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Babafészek vagy pólya? Esetleg...

Babafészek vagy pólya? Esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés

Kinek mi vált be? Babafészket tervezek venni mert azokról jókat olvastam és 1-2 barát ahol most van pici is dicséri. A pólyát nemtudom hogy érdemes-e!?

Aki vett/használta mi a tapasztalata?


2022. dec. 11. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Egyik sem.
2022. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nálatok nem vált be? Rossz tapasztalat?
2022. dec. 12. 00:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno a pólya nem vált be ,de ez babafüggő. Most 1 évesen vettem egy xxl babafészket ami elvileg 3 éves korig is jó és úgy tűnik bevált.
2022. dec. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyik sem annyira fontos. Pólyánk nem volt, fészket kaptunk ajándékba, de ha nem lett volna, nem igazán tűnik fel, olyan sok extrát nem jelentett.
2022. dec. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pólya nem vált be, sem a hagyományos, sem az angol. A babafészek viszont annál inkább. Nagyon szeretett benne lenni a kisfiam, napközben benne szokott lenni a nappaliban, vmikor abban is aludt el. Első gyereknél is jól jött volna, csak már túl nagy lett hozzá, amikor rájöttem, hogy kéne.
2022. dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A babafészket venném, nekünk bevált. Kisebb baba korában a kisebb, később a nagyobb. Most egy éves, de még mindig abban alszik jól. Néha pólyáztuk is újszülöttként, de inkább olyan rugalmasabb anyagúba (clevamama), de azt elég hamar megutálta, mert ugye a kezeivel nem tudott kalimpálni. Tudom, hogy ez a pólya lényege, de így pont nem segített neki lecsillapodni 😂
2022. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Babafeszek jó de az elején, bár mi nem a kisagyban használtuk, mert jól aludt anélkül is, de napközben abba tettük magunk mellé az ágyra, kanapéra. De én a tapasztalatból tanulva inkább használtan vennék, mert rövid ideig használtuk (hamar kinövi, a nagyobb méret meg túl nagy egy újszülöttnek) és ahhoz képest drága.
2022. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Babafészkünk van, de ritkán használtuk mert nincs el benne, nagyon ritkán sikerült lerakni bele aludni.

A pólyázás nekünk sokat segített hogy hosszabban és nyugodtabban aludjon, mert így nem ébreszti fel magát a hadonászással. Viszont pólya ehhez nem kell, a kis takaróját hajtjuk meg és abba pólyáljuk. Kaptam egy vékony anyagú pólyát aminek tépőzáras a felső része, na az meg rövid volt hosszban, felül meg bő.

2022. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Egyik sem volt


Nem volt rá igényem

2022. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk bejött a fészek, míg nem volt képes önálló helyváltoztatásra, rengeteg időt töltött benne, a nap java részét.


Emellett még az adamo hintát vagy hasonlót tudom jó szívvel ajánlani, abban is megvan ez a kuckó feeling.

2022. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!