Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babát pólyázni?

5 hónapos babát pólyázni?

Figyelt kérdés

ha csak pólyázással+cicizéssel tud elaludni egy kisbaba éjszakánként, az nagy gond lehet?


a pólyázásra gondolok h. ha jól tudom kicsiket szokás pólyázni


a lábai szabadon vannak, csak a kezeit fogjuk le egy köré tekert takaróval



2022. febr. 6. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Már nem szokás pólyázni, mert rájöttek, hogy árt.
2022. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem ajánlott, mert hátráztatja a mozgásban.

Nekem 4 hónapos a lányom, konkrétan vándorol álmában. Hol hason hol oldalt, hol háton alszik.

2022. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem árt a pólya, ha modern pólyát használsz amiben szabadon vannak a lábai. De nem 5 hónaposnak. Legkésőbb 3 hónapos kortól de onnantól, hogy átfordult már nem szabad pólyázni mert nem biztonságos. És a köré tekert takaró nagyon nem jó ötlet alvás közben. Ezek mind fulladásveszélyesek. Tudom, hogy nehéz ha beválik valami, de próbálgassatok mást!
2022. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
A legtöbb baba szereti a pólyát, mert olyan érzés, mintha szorosan ölelnék. Sok felnőtteknek, autistanak pl ezért hasznos a súlyozott takaró. Ha elaluldt, bontsd ki és már meg is van oldva.
2022. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!