Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyire fontos hogy mekkora...

Mennyire fontos hogy mekkora a baba kiságya?

Figyelt kérdés
Láttam hogy a legtöbb 70×140-es, de megtetszett egy ami 60x120-as. Lehet hogy buta kérdés, de első baba és fogalmam sincs semmiről.
2023. jan. 25. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez akkor fontos ha matracot választasz bele és a kisebbet előbb kinőheti.
2023. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Kislányomnak 70x140 es a kiságya. Nagyon nagy :) Átalakítható majd hagyományos ággyá. Lehet ez a különbség egy kisebbhez képest. Illetve kis helyeken sokat számít.
2023. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

60x120-as a standard, ebbe kapsz minden sarkon lepedot, agynemut, stb. Persze a 70x140-esbe is kapsz, nem az, csak az elobbi gyakoribb, ennyit figyeltem meg anno, amikor kisagyat kerestem. Aztan manapsag mar lehet ez se igaz, passz.


Nyilvan mivel kisebb, ezert kevesebb ideig tudja hasznalni, de ez is olyan dolog, hogy mi szamit kevesnek. 5 eves fiam meg mindig ebben az agyban alszik, csak at van neki alakitva, ugye.

Suli elott tervezzuk lecserelni neki max, addig szerintem jo lesz, igy azt gondolom, hogy boven ki lett hasznalva az agy.

2023. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 3-as írja.

Nekünk 70x140 és nem kaptam rá lepedőt, csak univerzálisat ami több méretre jó, illetve a kókuszmatracok közül is alig van választék ebben a méretben.

2023. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 flora08 ***** válasza:
100%
A 120x60-as kiságyhoz tényleg könnyebb matracot és lepedőt találni. Nekünk a szoba mérete (és elrendezése) miatt nem volt opció a nagyobb méretű, nem fért volna be. A fiam 15 hónapos, 82 cm magas, még bőven elvan benne.
2023. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy 60x120-as tetszett meg, de nem bántam meg, most 7 hónapos, még bőven elég. Amikor már önállóan jár kel az ágyból, inkább veszek neki egy nagyobb ágyat, ne a rácsosban aludjon, ha már nagylány.
2023. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 70*140-es rácsos ágyat választottam, eddig két gyerek használta. Átalakítható kisággyá. A matrac és lepedő, matracvédő kérdésre annyit tudok mondani, hogy tényleg nem mindenhol van hozzá, de azért van elérhető választék. Nekem sosem volt gondom ezzel. Az egyik gyerek 3 éves koráig volt kényelmes, a kisebbnek 2 éves koráig. Utána kaptak 90*200-as ágyat és jobban alszanak benne.
2023. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2023. jan. 26. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!