Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A baba ágynemű és a huzata...

A baba ágynemű és a huzata egyben van?

Figyelt kérdés
Bocsi, lehet hülye kérdés, de most készülök majd megvenni az első kis ágyneműjét és kicsit összezavarodtam... a helyeken ahol néztem, nem lehet levenni az ágyneműt, de akkor azt hogy lehet rendesen tisztítani?
2023. febr. 28. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk rendes kis paplan van és ahhoz vettünk huzatot. Ha jól emlékszem, a Brendonban vettük. Amíg egész pici volt, addig viszont a hálózsák nekünk praktikusabb volt amúgy.
2023. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak plédjei voltak,nehogy túlmelegedjen.
2023. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyerek ágynemű akkor valóban hiába veszel cuki fucfac mintásat, mert úgy is huzatot húzol rá.

Egyébként én is a baba plédeket ajánlom inkább, mert praktikusabb. És párna nem is jell majd

2023. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oh értem köszi mindenkinek. egyelőre én is inkább a hálózsákra szavazok, de mlg nem tudom mi hogy lesz. Májusban jön a pici. Viszont semmi ágyneműje meg semmi ilyesmi nincs még, és anyu szeretne neki venni, viszont akkor külön nézegetem majd.
2023. febr. 28. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En vettem neki agynemut meg huzatot, de nagyjabol ugy csak disznek...:D


Aprilisban szuletik, de az fix, hogy ejszakara halozsakot kap, mert igy tartom biztonsagosnak. Viszont pl nappali alvasnal,meg babakocsiba, jol johet a takaro. Szoval majd meglatjuk, hogy ezt hasznaljuk-e, vagy csak pledet.


Egyebkent en is kaptam ajandekba egy olyan agynemut, amire allitolag nem kell huzat, mert ez igy onmagaban eleg. Es tenyleg cuki mintas is. De szerintem nem praktikus, mert akkor ezt kell gyakran mosni, mint a huzatot, de cserebe sokkal vastagabb, ugye. Szoval en majd szerintem inkabb teszek ra, egyszerubb ugy.

2023. febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét lányomnak huzattal egybevarrt paplanja volt 1 éves koruktól ovis koruk végéig. Simán lehet mosni és nem kínlódtak azzal, hogy csak a huzatot rángatták paplan nélkül.

Piciként a hálózsák vált be nekünk is.

2023. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiam tavaly májusban született. Ősszel vettem neki a H&M-ben baba ágyneműt, többféle huzattal együtt. Azért is jó, mert az Ikea baba ágyneműje ugyanaz a méret, ott is lehet huzatot venni rá.

Mondjuk a párnát egyelőre nem használjuk, csak a takarót.

2023. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igaz még nem született meg, de én az első körökben hálózsákba teszem. Kintre pedig meleg plédeket vettünk.

Illetve még itthon régről találtam ágyneműt, az is mintás.

Átmostam 30 fokon. Annyi, hogy tovább szárad. Vagy ha nem akarod mosni mindig, akkor húzol rá huzatot.

De akár az is opció, hogy kimosod 30 fokon és 1000-1200-on centized és akkor hamar megszárad.

2023. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!