Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Melyik rácsvédő jobb és...

Melyik rácsvédő jobb és mutatósabb a fonott vagy a párnás?

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a fonott jobban tetszik, és mivel vastagabb, ezért puhább is. A lányom úgy alszik, hogy felteszi rá a kezét és a lábát, mint ahogy a terhes párnákkal lehet aludni. :D Én a második gyerekkel is olyat fogok venni, nekem bejött.
2023. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a hagyományos vatta töltetű rácsvédő volt. Aztán amikor felült/felállt az ágyban ugyanilyenből vettem az óriás méretet, ami a teljes rács felületét bevonta, mert amúgy szétverte volna a fejét a rácsba. :/

Szóval tök mindegy hogy fonott vagy párnás, a lényeg, hogy csak addig lesz jó, amíg nem ül vagy áll fel, mert utána már nem védi meg érdemben a koppanástól.

2023. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
#1 vagyok, nekünk csak álmában ütötte be a fejét, ha már felült/áll, utána már vigyázott magára. Úgyhogy gondolom ezt is babája válogatja.
2023. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a fonott mellett tettem le végül a voksom, nekem az több szempontból is jobban tetszik, de teljesen jó lehet a másik típus is.
2023. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindkettő, fonottból 3 is a Sinsayből, mert akciósan 3-4000-ért utánam hajították. Azok sokkal jobban néznek ki, az tény, bár nekem ez a legutolsó szempont, mindenben a funkcionalitást és a komfortot nézem. A párnás túl vékony volt szerintem. Hozzátéve, hogy a gyerek egyetlen percet se töltött kiságyban élete első 2 évében idáig, ágynemű- és játéktárolásra használjuk… normál ágytámla, ill.fal mellett volt rácsvédő, meg babakerítés mellett. Eleinte aggódtam, hogy a fonott talán túl alacsony, de nem. Jól védte az éjszakai kalandokban.
2023. júl. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!