Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Megéri megvárni a Black Friday-t?

Megéri megvárni a Black Friday-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még mielőtt valaki azt hinné, hogy spórolni akarunk a gyereken, nem, nem akarunk, ez csak ez kérdés, ha valami megtetszik, akkor megvesszük teljes áron is.


Jelenleg 25+2hetes várandós vagyok, november közepe-vége felé szeretnénk elkezdeni vásárolni. Láttam interneten, hogy baba-mama termékekre is van Black Friday, megéri megvárni ezt az akciót vagy sem? Aki így vásárolt, mennyivel voltak olcsóbbak a termékek?



2023. szept. 19. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tipp, nézd meg mennyibe kerülnek azok a dolgok amiket szeretnél megvenni, vagy vesd össze a BlackFriday áraival.


Én tavaly ezt csináltam és vagy ugyanannyiba kerültek a dolgok, vagy még drágábban jöttek ki.


Persze akadtak tényleges akciók, de a többség lehúzás. Mert felviszik az eredeti árat, majd abból adnak kedvezményt. S így jössz ki kb nullára.

2023. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)


Akkor látom itt is úgy működik, mint az elektronikai eszközöknél..

Így nem biztos, hogy megvárom, akkor inkább megnézem az adott üzlet akcióit, hátha azzal jobban járunk. Kicsit horribilisnek tartom az árakat, pedig nem vagyok sz*rrágó.

2023. szept. 19. 10:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint a legtobb dolog dragabb “akciokor” mint amugy 🤣

Vagy ugyanannyi az ara, csak ra lesz irva, hogy 50% kedvezmeny.


Vard meg, ha akarod, de szerintem is most mentsd el az arakat, aztan majd meglatod. Max megveszed black friday utan, akkor se leszel elkesve :D

2023. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Lesz októberben glamour napok is, akkor is lesz egy csomó babatermékre kupon. Én már most mentegetem az árakat és ezekhez képest fogom nézni, hogy tényleg le van-e árazva.
2023. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a black friday egy nagy parasztvakítás. Ha mondjuk a cucc 50 ezer volt előtte, BF napján odarakják mellé az áthúzott 75 ezret, az ára meg ugyanúgy 50 ezer lesz, hatalmas BF akció keretében.
2023. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent szerintem meg lehet ezt uszni olcsobban is, csak nem feltetlenul bababutorban kell gondolkozni.


Pl mi oke, a kisagyat megvettuk, de pl szekrenynek rendes szekrenyt vettunk hozza, nem “babasat”. Mert egyreszt azok kisebbek es hosszabb tavban gondolkozunk, masreszt 2x annyiba kerulnek.


Aztan pl pelenkazot se vettunk, volt egy ikeas komodunk alapbol, arra vettem 10 ezerert egy pelenkazo keretet, arra pedig egy pelenkazo lapot.

Kesz is, megusztam 16 ezerbol, ahelyett, hogy 70 vagy meg tobb ezerert vettem volna egy pelenkazo komodot.


A masik meg, pl ha esetleg gondolkozol szoptatos hintaszekben, akkor azt elore szerintem ne vedd meg. En is akartam, de orulok, hogy nem vettem, csak es kizarolag fekve tudtam szoptatni, a fiam mashogy nem szerette.


Illetve sima hintaszek is tokeletesen alkalmas erre, nem kell, hogy szoptatosnak hivjak, mert akkor megint 2x annyiba fog kerulni.


Es lehet hasznaltan is nezelodni, ha meg tobbet akartok sporolni.


Szoval nem kotelezo horribilis osszeget elkolteni.

2023. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Olcsóbb webshopokban sokszor olcsóbb egy termék, mint egy nagyobb webshopban akciósan. Én 2 éve elég sokmindent gondoltam megvenni black friday alatt, na de használtam a híres árakat összehasonlító oldalt (nem tudom szabad-e megnevezni) és pont nem ott rendeltem végül, ahol volt rá akció, mert így is olcsóbb volt.


Néha meg pont azt nem akciózzák le, ami kellene.

2023. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Már egyszer a terhesség elején írtam egy listát, mi mennyibe kerül, de szerintem ha újra írnám, már többe kerülne🤣

Igen, abban mi is gondolkoztunk, hogy nem kifejezett "baba" bútorokat venni, mert tényleg 2x drágább.

December vége-január közepe felé érkezik a babóca, addig úgyis bevásárolunk, de ha szokásos csak parasztvakítás, akkor nem nagyon fogok rá várni. Max a nagyobb tételeknél, pl babaágy.

2023. szept. 19. 12:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim alapján először felárazzák majd le a termékeket.

Így kicsivel drágább akciósan,de néha lehet szerencséd

2023. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én szeretek akciósan és használtan is vásárolni (bőven a magyar átlag felett keresünk, csak engem szórakoztat, fura vagyok tudom).

Ruha akciók igazán komolyan kb 3x szoktak lenni, tavasz környékén amikor cserélik a kollekciókat, és az előző szezon ruháit kiszórják, újév után a bf/karácsonyi dömping után és nyár körül, amikor készülnek az őszre/télre. Ilyenkor ténylegesen lehet venni olcsóbban új ruhát, de figyelni kell, mert ezeket nem szokták agyba főbe reklámozni.

Pelenka/pipere stb többször is van akcióban, de max pár napig, azt is folyamatosan nézni kell. Drogériákban és webshopokon is ki lehet fogni jó időszakokat.

Bútorból vagy használtan néznék, vagy egyszerűbb ikea termékeket, de rengetegen vásárolják fel a fél brendont dizájnos bababútorokkal, hogy aztán közel érintetlenül továbbadják, mert a baba mindenhol aludt, csak az ágyában nem.

Szóval akciókat érdemes nézni, de szerintem a BF nálunk csak szemfényvesztés.

2023. okt. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!