Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvárni az IPhone...

Megéri megvárni az IPhone 14-et vagy vegyem meg a 13-mat?

Figyelt kérdés

Ugye legfeljebb 2 hónap és már itt az új széria, megéri megvárni ha az alap modellt akarom megvenni. Vagy jó lesz a 13 is?

Nem lesz sokkal drágább, illetve az Apple tesz be valamit az alap modellekbe ami akkora nagy előrelépés lesz?

Mert a sima a kicsi IPhone 14 amúgy sem érdekel annyira inkább az IPhone 14 Max. Adnám, hogyha kevesebb pénzből lehetne egy nagy kijelzős IPhonem. Pláne az IPhone 11-em után. De csak akkor, hogyha az IStyle legfeljebb 400 ezret kér el érte mert 430-ért már van IPhone 13 Pro, 470-ért már Pro Max. Csak sajnos most nem telt rá ezért is nem vettem.

Remélem, hogy legalább egy 90Hz kijelzőt fog kapni.



2022. aug. 6. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"legfeljebb 2 hónap és már itt az új széria"

Vagy nem!

A hírek komoly csúszásokról szólnak... :/

Ha kell telefon, akkor vegyél, ne várogass.

Az árazást meg majd a bejelentés után meglátjuk, felesleges gondolkodni rajta, mert totál más most a helyzet mint 1 éve. Komoly árfolyamproblémák vannak a forinttal és amerikában a dollárhoz is hozzá kellett nyúlni rendesen. A többit nem is említem...

2022. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egész évben ezt kérdezgeti mindenki, én meg mindre rávágom, hogy most kell neked telefon, vagy fél év múlva?

Na, most már nem ez a helyzet, most már tényleg lassan itt van az új széria. Én már megvárnám a bejelentést, hogy lásd, konkrétan milyen lesz a 14. Lehet, hogy tud majd olyat, ami miatt megéri a felárát a 13-hoz képest neked. Ha meg nem, akkor nyugodtan meg lehet venni a 13-mat is.

Nyilván, ha sürgős a vásárlás, mert a jelenlegi telefonod végleg ledobta a láncot, akkor nem kell/nem éri meg várni.

2022. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel szerintem 13at, max majd eldaodxd
2022. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
A legújabb telefont soha sem éri meg megvenni, mégis sokan megveszik. Ha sokkal többet tud az új, akkor megveheted végülis, de én a 13-at venném, mert nem szeretnék annyival több pénzt kiadni, egy szinte megegyező tudású telefonért.
2022. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"A legújabb telefont soha sem éri meg megvenni, mégis sokan megveszik. Ha sokkal többet tud az új, akkor megveheted végülis, de én a 13-at venném, mert nem szeretnék annyival több pénzt kiadni, egy szinte megegyező tudású telefonért."


Tehát nem éri megvenni a legújabbat, de te a 13-mat vennéd. A 13 jelenleg a legújabb. Lol.

Én meg inkább azt mondanám, hogy sokszor a legújabb és a régi telefon közötti árkülönbség alig van meg, akkor meg minek venném a régebbit? A 128 gigás 12 és a 13 között is 45 ezer forint a különbség. Ez a 12 árának a ~16 százaléka, cserébe jobb a processzor, jobb a kamera, jobb az üzemidő és +1 év szoftvertámogatásod van. Hát én ezen nem spórolnék.


Én inkább annyit módosítanék az általad leírtakon, hogy általában nem éri meg a legújabb telefont a nyitóáron megvenni, mert néhány hónap alatt érezhetően lejjebb megy az ára, főleg a nem Apple telefonok esetében.

2022. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
5. Okoska, a kérdező a 13 és 14 között gondolkodik, azért írtam, hogy én a 13-at venném.
2022. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"5. Okoska, a kérdező a 13 és 14 között gondolkodik, azért írtam, hogy én a 13-at venném."


Igen okoska és mivel még nem jött ki a 14 és nem is fog még egy darabig, ezért a 13 az aktuális :D

De ettől eltekintve is ostobaság, hogy nem éri meg az aktuálisat venni soha, hiszen leírtam, hogy jelenleg is jobban megéri a 13-mas aktuálisat venni, mint a 12-őt.

2022. aug. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7. Megnéztem, tényleg nincs nagy árkülönbség, szóval igazad van. Én kb. 2 hónapja néztem az Iphoneok árát, akkor sokkal nagyobb volt a különbség. Most viszont minden telefon ára emelkedik, de nem gondoltam, hogy ennyire. Amikor én vettem a telefonom, sokkal nagyobb volt az árkülönbség a generációk között és abból indultam ki.
2022. aug. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én kb 4 hónapja vettem az enyémet és akkor is ugyanez volt az árazás. (Legalábbis én rendes kereskedőtől vettem, nem a legolcsóbb GSM shopból.)
2022. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kétes információk szerint az iPhone 14 annyiba fog kerülni jövőhónapban mint most az iPhone 13.

Ha neked most kell telefon akkor vedd meg a 13-ast de ha rá ér lehet érdemesebb a 14-est megvárni de nem lesz sok újítás tudomásom szerint.

Szép napot!

2022. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!