Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen babaágyneműt vettél a...

Milyen babaágyneműt vettél a kiságyba?

Figyelt kérdés

Milyen szempontokat nézzek egy téli időszakban érkező babánál?


Köszi, ha megírod 🥰


2023. szept. 22. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem semmi extrát. A matracra matracvédőt és gumis lepedőt, a babának pedig hálózsákokat. Így éreztem biztonságosnak. Egyetlen egyszer aludt úgy a kiságyban, hogy csak betakartam kicsi pléddel, egyből felhúzta az arcára, meg már 1 hetesen "elmászott" onnan, ahová raktam.
2023. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Takaro nem biztonsagos egy ev alatt! Pamut gumirozott lepedő van es halozsak.
2023. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kizarolag gumis lepedo. Nezz utana a biztonsagos altatasnak a gyerek eletenek vedelme erdekeben. Fulladt mar meg baba a fejere hozott textilpelenkatol is.


Ez egy szerencses baba volt, tulelte, de sok nem eli tul.


[link]

2023. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Vízhatlan matracvedő, gumis lepedő, pólya, későbbre hálózsák.
2023. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]



SEMMIT nem rakunk a kisagyba. Idosebb gyereknel sem !

2023. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Matracvédő és gumis lepedő. Ennyi. Másfél évesen kapott egy lapos párnát.
2023. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2023. szept. 22. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak a gyerek 2 éves korában mertem neki takarót és gyerekeknek való nagyon lapos párnát adni, mert hason aludt szívesen és mindig féltem, hogy megfullad. Mindig jól felöltöztettem, és csak úgy aludt minden nélkül. Most már képes arra, hogy saját magát is betakarja és kéri is, úgyhogy most már inkább pizsamában alszik ilyen "ovis takaróval" vagy mi ennek a neve. Második gyerek is téli lesz, neki se tervezem másképp, megfázni úgyse fog, csak normálisan fel kell öltöztetni.
2023. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Januári a kisfiam, szintén csak matracvédőt, gumislepedőt és hálózsákot használtunk/használunk.
2023. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gumis lepedő, matracvédő. Talpas pizsi, amikor már nem elég 1 szál body. A hálózsák annyira nem jött be neki már akkor sem, amikor még nem tudott ülni.
2023. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!