Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 2 éves kisfiamnak szeretnénk...

2 éves kisfiamnak szeretnénk venni kis asztalt és széket a szobájába, hogy azon játszon, rajzoljon... Műanyag vagy fa vált be nektek és miért?

Figyelt kérdés
dec. 8. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Én IKEA-sat vettem, az fából van, olcsó és teljesen jó. Fehér, de eddig minden rajzot le sikerült mosni róla Ciffel. Az enyém másfél éves, de szerintem még egy jó darabig fogja tudni használni. Műanyagot nem mernék venni, az könnyebben összetörik, borul. Vagy legalábbis az enyém mindenre mászik, ugrál, és nem tudom egész nap a székét őrizni.
dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Fa. A műanyag könnyen elmozdul.
dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szívem szerint fát vennék, stabilabbnak gondolnám,de a férjemet egyszerűen tudom meggyőzni. Ő tart tőle, hogy a fát nem lehet annyira tisztán tartani és mivel puha fa, tele lesz karcolva.
dec. 8. 22:31
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
#1 vagyok, az enyém a toll hegyével üti és egy sérülés sincs rajta. Úgy néz ki, mint az új, pedig az asztal megvan már pár hónapos kora óta, úgyhogy nyúzza, amióta feléri. Székeket csak most vettünk egy hete.
dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, köszönöm szépen,fel fogom olvasni a válaszod a férjemnek. 😊 A székek is Ikeásak? Van oldalt kartámasz vagy csak hátoldalt?
dec. 8. 22:46
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Még egy szavazat az ikea fa asztalra. Strapabíró. És hozzá ikeas kis karosszék
dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Nekünk ilyen van, lehet az első válaszoló is pont erre gondolt :)

Mi tökéletesen meg vagyunk elégedve vele, mindent le tudunk mosni róla. Az én gyerekem most éppen mindent “szerel”, annak sincs nyoma rajta. Anyukáméknál műanyag van, hát itthonra rendszeres használatra nem vennék.

dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Egy kérdés:


Miért kellene olyan tisztán és karcmentesen tartani?


A gyereknek játszóasztalt veszel,nem egy porsche-t. Ezt magyarázd el a férjednek is.


A műanyag elvetemedik,elgörbül, stb stb. Nem éri meg.

dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Én sem javaslom a műanyagot. Hugomnak műanyag asztala volt. Nem strapabíró és görbül.

Ahogy az egyik válaszoló is írta gyereknek vesztek asztalt, nem egy felnőttnek aki rendeltetésszerűen használja.

dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
#1 vagyok, nekünk ilyen van és a hozzá való asztal. :)
dec. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!