Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 2 éves kisfiamnak szeretnénk...

2 éves kisfiamnak szeretnénk venni kis asztalt és széket a szobájába, hogy azon játszon, rajzoljon... Műanyag vagy fa vált be nektek és miért?

Figyelt kérdés
2023. dec. 8. 22:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olyan műanyag rajzasztal van, ami egyben van egy paddal. Használtan vettük és a fiunk is 3 éve használja, nincs semmi baja. Mi is néztük anno az ikea fa asztalkát és széket, de lebeszéltük magunkat, mert a fiunk nem a mindenre felmászó, hanem a mindent ide-oda cipelő gyerek volt és ezt a paddal együtt nem tudta felkapni, azt a különálló széket viszont tuti elvitte volna és már láttam magam előtt, ahogy ebből lesz balesete, vendégségben is elesett egy széket cipelve, szerencsére nem ütötte meg magát nagyon. Most már 4 éves, még mindig előszeretettel használja.
2023. dec. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

7 éve kapott fa asztalt és széket a lányom a 2. szülinapjára. Most 9 éves, napi szinten használják a 7 éves húgával. Nyáron lett először lecsiszolva, újra lakkozva és teljesen jó állapotban van.

Azt sajnálom, hogy lassan kinövik, de bőven kiszolgálja őket.

2023. dec. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

10 vagyok, csak a link maradt ki. :D

[link]

2023. dec. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

Az az Ikea-s Lätt asztal székekkel amit az előző oldalon linkelt valaki nem a legjobb választás. Az enyém pl. párszor felborult a székkel mert annyira könnyű. Parkettán az asztal is és a szék is ide-oda csúszik, szőnyegen meg borulásveszélyes.


Emellett szerintem nagyon alacsony az asztal és magas hozzá a szék.


Egyébként tényleg könnyen tisztítható és strapabíró az asztallap (ami nem is konkrétan fa, hanem farostlemez) a lábai és a keret az ami nagyon puha fa, de azt kevésbé koszolják.

2023. dec. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk műanyag van, nem az olcsóbb kategóriás. Két gyerek használja már egy éve legalább. Teljesen jó állapotú, semmi baj nincs vele, strapabíró. Először fát akartam, de nagyon drágák, aztán rátaláltam erre, inkább ez mellett döntöttem. De amúgy ha megengedehettem volna, én is fát vettem volna. De nem bántam meg, ez bejött. Igazából mindegy melyik, talán a műanyagot könnyebb tisztítani.
2023. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk hasonló volt, csak mókusos. Ez sose megy tönkre.


[link]

2023. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%
Volt műanyag, utáltam. Amúgy csúnya is szerintem, mert nagyon rikító színekben van, takarítani is nehezebb volt, meg könnyű volt az egész. Most ikeás fa van. A fehér tetejű, laat, vagy micsoda. Ezt szeretem. Nem túl nehéz ez sem, de strapabíró, a méretekkel sincs gond nálunk, a sárga cif meg a jóistent is lehozza róla ha azzal kenné össze.
2023. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak voltak, végül fa asztal és szék lesz 😊 Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek 😊
2023. dec. 10. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!