Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hosszú, vékony 2 éves múlt...

Hosszú, vékony 2 éves múlt kisfiamnak hol érdemes nadrágokat venni?

Figyelt kérdés
sinsayt nezegetem, pici korában vásároltam onnan bodykat, de nekem ez kisebb szamozásnak tűnik. Na most derék alapjan ő 86-os, lábhossz alapjan meg 92-98. Milyen méretet lenne érdemes a sinsayből pl rendelni neki? Jelenleg a H&m-es ruhák borzalmasan állnak rajta, mint a zsák, főleg amiota letettük a pelust.
2022. aug. 11. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a lányommal vagyok így.Hosszra 92-es,derékba elég a 86-os.Eddig pepcos nadrág jó volt de már leesik róla ami hosszban jó.Most a tescosat akarom megpróbálni mert úgy néztem azoknak keskenyebb a derék része.
2022. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, most egy ideje nalunk is a pepcos fazon jon be a legjobban, lehet maradok is ennel, csak minden gyerek kb ugyanabban a pepcos ruhában van jelenleg a jatszon is 🤣
2022. aug. 11. 21:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Reserved-en találtam vékony alkatra ruhát a gyerekeknek, esetleg nézd meg ott is.
2022. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk én ezt sosem néztem 😄

Kik-es ruhák tuti nem jók,azok szélesek nagyon.Most abban bízok az F&F tényleg jó lesz.😏

2022. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kislányomat ugyanez, hosszra 92, szélessége 80-86. Nagyon szeretem a HM ruhákat, így szoktam venni, én mindegyiknek beveszem a derekát. Aldis is jó, de be kell venni. Sinsay nagyjából. Kínai boltban találtam olyat ami jó. Elvittem egy bevarrt nadrágot, és végigméregettem a kínálatot, kettőt nagynehezen szereztem. Tescoban viszont kb jók voltak a leggingsek.
2022. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

H&m bol kisebb méretet vegyél mint ami most jó , az derékba passzol.


Kikben és pepcoban veszek nadrágot, pólót meg máshol.


F & F nadrág is jó.


Auchan 2 magyar méret közötti, amikor már rövid a 122, de a 128 lötyög, akkor az Auchan saját márkás tökéletes

2022. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Reserved
2022. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A sinsay nem pici széltében. Teljesen átlagos alkatú kisfiamnak is be kell húznom derékban. Még a lidl is keskenyebb ugyanabban a méretben. 98-104-es méretekkel van tapasztalatom.

Az ff se keskeny. A 92-es legging, amit évekkel ezelőtt vettem (majd eltettem mert nagy volt), 110-es mérettel lett jó derékban a lányomra (nyilván short lett belőle). Az aldis leggingseket meg vígan hordta (magasságának megfelelőt).

2022. aug. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lidl e-shop.
2022. aug. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: látom, nem működik már az e-shop, de időnként az áruházban is vannak gyerekholmik, és tényleg minőségesek. Én 2 éves kislányom is hosszú lábú, tehát abból már 98-as vagy akár 104-es kell, viszont a derekánál ezek lecsúsznak + a lábán is bő. Csak néhány Lidls nadrágja van, viszont az mind jó, mintha rá öntötték volna. Érdemes kipróbálni.
2022. aug. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!