Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Honnan vegyek babaágynemű...

Honnan vegyek babaágynemű szettet?

Figyelt kérdés
Januárban szülök, kiságyba való babaágynemű szettet szeretnék venni.

dec. 10. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ikea
dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En is vettem, de a szekrenyben porosodik egyelore (8 honapja) :D

Sokkal biztonsagosabb halozsakban altatni a babat, erre hamar rajottem.

dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És hálózsákot honnan vegyek? :)
dec. 10. 19:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen kapni, az elso kettot en a h&m-ben vettem. Jo, ha van egyszerre ketto, mert ha van pisi-kaki baleset, akkor legyen valtas.

Azota mar vettem a brendonbol es a vintedrol is hasznaltan.

Hamar kinovik, foleg az elejen, szoval hasznaltan is ki lehet fogni szepeket.


A tog szamra erdemes figyelni (ez mutatja meg a halozsak vastagsagat). Neten talalsz rola tablazatokat hogy hany fokos szobaba milyen vastag halozsakot erdemes venni es hogyan kell ala oltoztetni a babat.

dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ágynemű nem kellett még, pedig most 15 hónapos.

Gumis vízhatlan lepedőt vettem a rossmannban, aminek puha az a fele amin alszik.

Hálózsákot pedig a brendonban vettük, de sok helyen lehet kapni. A vastagságára kell figyelni, megnézni hány fok van a gyerek szobájában és ahhoz választani.

Nekünk elég volt a legvékonyabb.

dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Max matrachuzatot vettem meg a huzat alá egy vizhatlan huzatot aminek nem lesz haszna egyenlöre mert bölcsőben fog aludni a baba.Nem kell se párna se paplan.Hálózsák kell.Bármelyik babaruhás boltban kaphatsz én az auchhanban vettem.Semmi nem kell a kiságyba csak a matrachuzat mint textik
dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Textil*
dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bababoltban vettem.
dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

2 éves korig nem ajánlott párna használata, a paplant meg le fogja rugdosni. Szóval semmilyen banaagynemut nem vennék.

Vizhatlan gumis matracvédőt és lepedőt vennék, valamint hálózsákot - nekem pepcobol van, Tesco a is találsz szépeket, de bababoltban is, csak drágábban.

dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges az ágynemű szett. Lepedőt és matracvédőt az ikeában vettem neki, az első hálózsákja is onnan volt. Mire kinőtte, már kúszott, akkor már tipegő hálózsákot kapott. Abból van liaa bébé, és peggy baby de nagyon sok cég forgalmaz, mindenféle típusban, vastagságban.
dec. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!