Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » XXL babafészekbe lehet venni...

XXL babafészekbe lehet venni szerintetek matracvédőt, kell egyáltalán?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy XXL méretű babafészket, azt tesszük be szerintem a kiságyba, de nem tudom, hogy akkor milyen vízhatlan matracvédőt vegyek? A kiságyba valót (140x70), vagy mivel a babafészek benne lesz, inkább abba valót, ha lehet egyáltalán betenni? Bocsi ha buta kérdés, első baba.
márc. 12. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

A mi babafészkünkben alapból van vízhatlan réteg a külső huzaton belül.


Ha megfogadsz egy jó tanácsot, ne tegyél fészket a kiságyba. Teljesen felesleges, csak magadat szívatod meg azzal, hogy amikor kinövi nem fog tudni aludni nélküle. Mi a fészket a nappaliban a kanapén használjuk, hogy le tudjuk tenni úgy, hogy nem tud leesni a baba.

márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én vettem bele, mert a miénk kókuszbetétes és nem éreztem elégnek a külső felületét elég vízállónak. Jobb is volt, hogy volt benne plusz betét.

Egyertértek egyessel. Kiságyba nem tenném. Nekünk a nappaliban a kanapén van.

márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor aludjon benne, ha figyeled. Ejszaka semmikeppen, erre figyelj.

Amugy en egy vekony kis textilpelust tettem a feje ala, ha bukna. Es mostam a huzatot egyebkent, de olyan sokat nem hasznaltuk,mert inkabb a babakocsiban es szoptatas kozben aludt 😅

márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én babafészkeket gyártok, keress meg, szívesen varrok bele belső betétet, amiben van vízzáró réteg is PUL anyagból.
ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!