Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Esett már ki nagyobb kisgyerek...

Esett már ki nagyobb kisgyereked a kiságyból?

Figyelt kérdés
2 évesen még nem mászott át a rácson.

2012. jan. 27. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:

nem egészen értem a kérdést, az a baj, hogy nem mászik ki?

Nekem a nagy nem volt egy éves mikor kiesett, nagyon megijedtünk, szerencsére nem lett semmi baja. Nemsokkal utána kivettünk 2 rácsot, í tudott "közlekedni"

A kicsi most 16 hós, és már nagyon próbálgatta kimászást, így leesésgátlós ágya van azóta, azon viszont átesett egyszer, de csak mert kajláskodott bohóckodott. Nevetett rajta.

2012. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már egyszer levettük a rácsot, de pár hó után nem volt hajlandó az ágyában aludni, a mi ágyunkba szokott át, szép lassan, nem tudunk tőle éjjel aludni. Tegnap visszatettem a rácsot, mert máshogy nem tudom az ágyában tartani. Csak ma mondta a bölcsis néni, hogy nehogy kiessen így. Még nem jött rá a kisfiam, de remélem nem az éjszaka közepén fog először átmászni és kipottyanni. De ha pl. a melle magasságáig ér, hogy tudnak kimászni?
2012. jan. 27. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, igen esett már ki, nagyon megijedtünk. Felnyomta magát a két karjánál fogva és átpakolta a lábait és ugrott, megállt a vér az ereimbe, mire odarohantam leesett, jó nagy pukli lett a fején, vittük egyből a sürgősségire de meg se tudták rötgenezni mert nyugtalan volt, egy éjjelt bent voltunk megfigyelésen aztán hazaengedték. Gondoltuk tanult a dologból nem fog többször előfordulni, na persze:)) következő alkalommal ugyanúgy csak nem ugrott a végén hanem szépen leeresztette magát:)) ezután az apja leszerelte az egész oldali rácssort, így lett egy félig rácsos ágya:) mi is nyugodtabbak voltunk , odatoltuk az ágyunk mellé közvetlenül így nem szökött át hozzánk.
2012. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez esetben én levenném a rácsot, vagy vegyetek neki gyerekágyat. Nekem a lábát tette fel, és úgy húzta fel magát és végül átpördült. Szerencsére nem fejre érkezett, de így is borzasztó volt, és ő még egy éves sem volt.
2012. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszer sikerült kicsinek kiesnie a kiságyból. Azóta ügyesen közlekedik ki-be a rácsosban, hugi kevéssé örül neki...
2012. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1. nem értelek, hogy miért vennél neki ágyat? Nem tudom az ágyában tartani, csak így. Nem tudunk 3-an aludni az ágyunkban. Úgyis átjönne, ha nem lenne fent a rács. Én inkább arra gondoltam, ha rájön a technikára, akkor a rács fölé még valamit teszünk, hogy ne tudjon átmászni, egy fényképen már láttam ilyet.

Azért is kérdeztem a kérdésem, mert itt már többször is olvastam, hogy kimászik a kisgyerek, de nem emlékszem, hogy írták volna, hogy meg is ütötte nagyon magát. Egyébként nálunk egy kb. 5cm-es szivacslap van az ágy előtt, arra szoktam lefeküdni és megvárni, míg elalszik.

2012. jan. 27. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért írtam, mert azt hittem azt akarod elkerülni, hogy kimásszon-kiessen. De ha meg tanul kimászni kiesés nélkül, akkor is nálatok fog kikötni...

Egy ismerősöm az utazóágyra való szúnyoghálót feszitette ki a rácsos tetejére esténként, így nem tudott kimászni.

2012. jan. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ikeás leesésgátlót szereltem a rács tetejére, így nem tudott kimászni.
2012. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 8 éves lehettem, amikor a galériaágy tetejéről alvajárás közben popsira estem. Hát, mit ne mondjak fájt rendesen utána jó sokáig, és a szüleimet is halálra rémisztettem az éjszaka közepén. Én csak arra keltem, hogy zuhanok... Le is szereltük az ágyat, azóta is azt használom, csak már a földön. :D


16L

2013. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ágy mellé tett szivacson aludtam, és arra ébredtem, hogy rám esett a kisfiam. Nem volt még két éves, és valahogy kimászott az ágyból. Másnap leszereltük a rácsot
2013. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!