Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van olyan kiságy, ami rácsoság...

Van olyan kiságy, ami rácsoságy és utána gyerekággyá alakítható leesésgátlóval?

Figyelt kérdés
2 éves lesz a lányunk és új ágyat kell venni, mert ami eddig volt, azt vissza kell adnom annak, akitől kölcsön kaptuk. Lányunk még nem áll készen arra, hogy egyből egy sima ágyba tegyük.

2012. nov. 16. 15:02
 1/4 Jubilee ***** válasza:
Keress rá google-ben, hogy gyerekágy leesésgátlóval. Rengeteg találatot fogsz kapni! biztosan találsz olyat, ami megfelel nektek! :)
2012. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, köszi, néztem is.

de nekem olyan kellene, ami a legelső baba rácsoságyból alakítható át gyerekággyá.

van ilyen?

2012. nov. 16. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

szia ez nem olyan de én ezeket néztem 1,5 éves kisfiamnak

[link]

[link]



,sajnos nem elég nagy már nekia rácsos ágy ráadásul félek,hogy kimászik

2012. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi ilyet fogunk neki venni valószinűleg. Eddig ez a legjobb amit találtunk: [link] ill hozzá lehet kapni leesésgátlót is: [link]

Meg ezt is néztük: [link] de ennek a szine nem annyira szép élőben. Egyébként ezt is néztük,még ez is jó lenne.. [link] 2.5 éves lányunknak kerestünk mi is ágyat.

2012. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!