Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, tapasztalt tesztelők!...

Anyukák, tapasztalt tesztelők! Rátaláltam erre a kérdésre, és nem tudom kinek van igaza? Szerintetek? Annak aki azt írta, hogy az ilyen teszt negatív, vagy az utána levőnek, aki lebutázta.

2012. nov. 5. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb, ha az akkori kérdező csinál egy másik tesztet, másik tesztelővel.

Én 5 féle tesztet csináltam, amikor az első pozitív lett. Baromi halvány volt (éjszaka fél12kor csináltam az elsőt). Másnap regggel vettem 5 különböző tesztet még és azok mind pozitívak lettek.


Egyébként felesleges ezen vitatkozni. Ugyis el kell mennie orvoshoz az anyukának. Ott meg úgyis csinálnak ált. vérvételi terhességi tesztet.

2012. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez szerint az oldal szerint negatív ha nem egyforma vastag a 2 csík.

[link]

És amit az egyik válaszoló belinkelt,a saját tesztjeit ott is látni hogy az alsó teszten már vastagabb a függőleges vonal.De ha nem vastagodik akkor szerintem negatív.

én ezért nem vennék ilyen tesztet,mert ahhoz képest amilyen drága megbízhatatlan.

2012. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Én mikor először elmentem dokihoz,nem csináltak vérvételt.

Ha megvizsgál és látja a babát akkor miért csinálna vérvételt?

2012. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, kinek van igaza, de nekem sem egyforma vastag volt a két csík, és most mégis itt szuszog mellettem a kislányom :)
2012. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok:


SZTK-ban ált. kiírnak vérvételt. Plusz, ha 4-5-6 hetes terhes vagy, akkor nem biztos, hogy látják. Max. petezsákot.

De, amint írtam körzeti SZTK-ban van hogy megse vizsgálják az anyukát. Megkérdik, hogy orvosa van-e, ha van, akkor a vérvétel után odaírányitják.

2012. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Én is sztk-ba voltam.Oda is jártam végig terhesgondozásra.

2012. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csináltam ilyen tesztet is, amikor terhes lettem. Nem volt egyforma a két vonal. Most múlt 15 hónapos a fiam :)
2012. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!