Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ablak mellé mért nem ajánlják...

Ablak mellé mért nem ajánlják hogy tegyük a kiságyat?

Figyelt kérdés
Télen még megértem de tavasszal mért nem lehet oda tenni?

2013. febr. 28. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is ablak mellett van, a védőnő szólt is érte, mert ott van alatta a radiátor. Megnyugtattam, hogy ki van kapcsolva az a fűtőtest, így már nem nyaggatott.
2013. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is ablak mellett van, soha nem szólt érte senki.
2013. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nekem mondta a védőnő hogy nem javasolja de azt nem hogy mért. mi is gondolkodunk rajta hogy ablakhoz közel lesz mert akkor pont a mi ágyunk mellett lenne :)
2013. febr. 28. 19:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert besüvíthet a szél + mert radiátor mellett nem jó aludni, egy babának különösen nem!
2013. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem süvítbe semmi, a radiátor meg pont jó, hogy közel van, emrt nem fázik meg.
2013. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem a radiátor mellett lenne nálunk se sűvitt be semmi vadi új ablak van.
2013. febr. 28. 19:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is új ablakaink vannak, de még a saját ágyamat se tenném mellé, mert hidegebb van ott jóval. Az üveg az azért mégsem egy tömör téglafal. Szerintem se jó ötlet ablakhoz tenni. Vagy túl hideg van ott, vagy túl meleg, ha fűt a radiátor. Nem egyenletes a hőmérséklet.
2013. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Huzat, légy, darázs, méh, szúnyog (és egyéb repülő rovarok, amik beszállhatnak az ablakon), erős napsütés, fűtőtest (bár írtad, hogy nektek nem ott van).

Nekünk úgy volt, hogy mikor a fiúnk született, akkor egy olyan házban laktunk, ahol 2 falon volt ablak, így máshová nem is tudtam tenni, csak ablak alá (ráadásul pont konvektor mellé). Konvektort nem használtuk, azt az ablakot nem nyitottuk ki soha, szúnyoghálót tettünk minden ablakra, baldachin volt az ágyára téve (vastag, nem az a selyem "izé"), hogy ne tűzzön a kiságyba a nap. Így nem kötözködött a védőnő. :)

2013. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért sem jó, mert ha valamitől betörik az üveg (valaki odadob valamit, vihar, földrengés vagy lásd. az orosz meteor utáni hangrobbanást), a gyermeked életébe is kerülhet. Vagy később a gyermeked ha nagyobb lesz, bármivel betörheti véletlenül.
2013. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
Ha nagyobb lesz akkor is betörheti ha tök máshol vanaz ágya.
2013. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!