Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát várok és kiságyat már...

Velence kérdése:

Babát várok és kiságyat már kaptunk, de matrac nincs benne én a kókuszmatracot tartom a legmegfelelőbbenek, de túl drága, hol lehetne vásárolni, olyat ami árban sem túl drága?

Figyelt kérdés
Boltokban amik kifejezetten baba boltok ott nagyon drágák, a neten néztem de ott főképp használtak vannak. Újat szeretnék, lehet értékcsökkenet is.
2012. febr. 20. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne számodra a reális ár? Itt találtam 7700-ért: [link]
2012. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aukciós oldalakon is találsz újat mint teszvesz vagy vatera, de nagyobb bútorüzletekben is van pl. Ikea.


Csak megjegyzésképp, nem a kókuszmatrac a legjobb.

2012. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy megveszed azért a pénzért a vadiújat,vagy olcsobban a használtat.Értékcsökkentettet esetleg ha kifogod valahol akcióba.

Mi újat vettünk 8000 ezerért az Auchanba 1,5 évvel ezelött,akcióba kifogtuk.

Jól szét kell nézni.

2012. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a Brendonban volt szerencsénk, akciós volt a kókuszmatrac minden mérete. 8000 Ft-ért sikerült megvennünk.

Alaposan nézz körül, érdemes.

2012. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is megvettem a kókuszmatracot, aztán egyik gyerekem se volt hajlandó rajta aludni. Igazuk is van, kemény mint a kő, én se aludnék rajta szívesen. Amikor kaptak normál szivacsmatracot, akkortól elfogadhatóvá vált a kiságy is számukra, addig nem.
2012. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kókuszmatracra tényleg sokan panaszkodnak. Göröngyös, dohos, büdös lesz, benedvesedik.

Soha nem vennék kókuszmatracot. Normál matracot vettem, semmi gond nem volt vele. Az Ikeában is lehet jókat kapni, és biztos olcsóbb, mint a bababoltokban.

2012. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem 3000ft-ért. Nincs semmi baja, ki lehet mosni is. Lányomnak szerencsére nincs gondja a keménnyel, mi is keményen alszunk.

Bababörzén láttam amúgy 6000ért újat, még tavaly.

2012. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!