Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen kis széket asztalkát...

Milyen kis széket asztalkát vettetek 1,5 év körüli babátoknak?

Figyelt kérdés
Még ugyan csak 1 éves lesz, de tervezem, hogy nemsokára megvennénk, csak nem tudom milyet kéne.
2013. máj. 16. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi ikeás fehéret vettünk. Nem bántam meg szuper.
2013. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tőlük vettem 3 széket, 1 asztalt, 3 játéktárolót, 4 éve, semmi bajuk, pedig nap mint nap én is ráülök, meg a férjem is a 100 kilójával.

Nagyon szép, vidám, strapa bíró!!!

2013. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is az ikeában vettük, fából van, nagyon klassz, évek óta használjuk, felnőttet is elbír.
2013. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ikeás műanyag van, de elbír engem is. A kislányom nagyon szereti, nekünk bejött.


Ilyen a szék: [link]

És ugyanilyen asztal van hozzá: [link]

masszív, és nem mellékesen jól tisztítható egy alaposabb filctollhasználat után. :)

2013. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tescoban vettem pár hete volt akciós, 2000 volt szék + asztal, műanyag, mint a kerti szék. célnak megfelel.
2013. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is IKEÁS Mammut van. Simán ráülök a 80 kilómmal és a férjem is a 95 kilójával. Könnyen tisztítható. Ma a fiam is zsírkrétázott, hát volt mit lemosni róla.
2013. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ikeát néztem én is, látom többen is ott vettétek.


De az a vaterás link is gyönyörű tényleg.


Esetleg karosszék nem jó? nem nagyon látok olyat, pedig lehet jobban tudna kapaszkodni stb vagy hülyeség?

2013. máj. 17. 07:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi olyan fa etetőszéket vettünk még 6 hósan neki, amiből külön asztal és kisszék lesz ha szétszereljük. Nagyon szeret rajzolni, kirakózni rajta. Költségtakarékos is. ;-)
2013. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsónak: etetőszéket kaptunk, így azt nem vennék már másikat, de tudom melyikre gondolsz tényleg jónak tűnik.
2013. jún. 3. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!