Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok 8 hónapos babátoknak...

Adnátok 8 hónapos babátoknak Kecskeméti gyümölcsös joghurtot és Nestlé pudingot?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor melyikből mennyit egyen tízóraira?
2013. máj. 16. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
adnék,amennyit meg akar enni,honnan tudjuk milyen étvágya vn a te gyerekednek?
2013. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy mondjátok meg milyen étvágya van a gyerekemnek! Hanem arra, hogy abból elegendő egy üveg illetve egy pohár puding vagy mennyi az adag egyáltalán belőle kb.? Elnézést ha értelmetlenül tettem fel a kérdést!
2013. máj. 16. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Én adnék, adtam is. Nekem nem ette meg az egészet ugyhogy ő neki annyi elég volt. Ha megeszi az egészet adj még neki.
2013. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem adnék és nem is adtam. Miért nem kaphat egy 8 hónapos baba valamilyen friss gyümölcsöt turmixolva rizspehellyel (ha kell egy kis gyümölcscukorral)??
2013. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!