Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2013 nyár végén, ill. ősszel...

2013 nyár végén, ill. ősszel szülő győri kismamák! Hogy vagytok? Magándokihoz jártok, vagy a körzetihez? Ti eddig hány kilót híztatok? Kisfiút vagy kislányt vártok? Vásároltatok már valamit a babának? Tornáztok valamit?

Figyelt kérdés
19 hetes km

#baba #kismama #kismama torna #körzeti terhesgondozás
2013. máj. 15. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én nyár végére, augusztusra vagyok kiírva, eddig 3.5 kg-ot híztam, magándokim van, kisfiam lesz :)

Már vettünk : kisrucikat,textilpelusokat, babahordozót....meg van az ágya(tesóktól örökli)..

2013. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szeptemberben szülök, magándokim van :) Teljesen jól vagyok, kicsit néha fáradékony de ennyi. Én eddig fogytam 5 kilót az étvágytalanság miatt. Kisfiam lesz, első baba.

Nem tornázok, sose voltam (sajnos) az a sportoló-féle.

Van már kiságy, bele cuccok. Pihenőszék, játszószőnyeg, ruhák tömkelege (mamának köszönhetően), most fogunk kifesteni a szobájába.

2013. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Augusztus közepén szülök, 2 kisgyermekünk már van, most várjuk a harmadikat. Úgyhogy kemény lesz ez a nyár, de idáig még bírom. Magándokihoz járok, 8 kilót híztam, ugyanabban az ütemben, mint ahogy az első kettővel. 13 lett a vége velük. Kisfiú lesz, és nem kell semmit vásárolnunk, örökli a tesóktól a dolgokat. Nem tornázok, futok egész nap a gyerekek után :)
2013. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mekkora ruhákat érdemes venni így előre? Azt a végén is csak kb. tudják megmondani, hogy mekkora lesz, nem?
2013. máj. 15. 11:23
 5/13 A kérdező kommentje:

én is az első babát várom! kisfiút szeretnék, de még nem tudjuk, mi lesz...

4D ultrahangon voltatok már, vagy tervezitek? hova érdemes menni?

2013. máj. 15. 11:27
 6/13 cavalli ***** válasza:
Mi július 25-re várjuk a kislányunkat. Magándokihoz járok. Én 10 kg-ot híztam sajnos, de nem látszik :). Lassan már meglesz a babakocsi is, kiságy van, ruhák is gyűlnek. :) Mindenkinek jó egészséget kívánok és könnyű szülést. Kinél fogtok szülni??
2013. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 cavalli ***** válasza:
MI 30-án megyünk a Kyncsbe 4D-re.
2013. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok, szeptemberben fogok szülni. Épp az előbb jelentkeztem be 4D-re, mi a kórházba megyünk 1 hónap múlva.

Magándokim van, és úgy néz ki most kislányunk lesz. :-) Múlt héten kezdtem el vásárolgatni csajos ruhácskákat, a többit meg örökli a tesótól. 3 kilót híztam eddig, a fiamnál is így volt, a végére meg lett 16. Nem tornázok, mozgok eleget a munkahelyemen.

2013. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! A 3-at váró vagyok. 56-osból érdemes vásárolni párat, de nem túl sokat, mert hamar kinövi :) 6-8 body-t, 4-5 rugdalózót. Nekem az egyik gyermek előbb jött kicsivel, ezért amig mi a kórházban voltunk, bevásároltak neki 50-es ruhából.

4D: a Kyncs a legdrágább, de a legjobb is Győrben! az országban egyedülállóan jó a gépük.

2013. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak a KYNCS! Én már szültem, tavaly októberben, de ajánlom nektek bátran a Kyncset :)
2013. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!