Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a baba úgy nyom...

Létezik, hogy a baba úgy nyom el valamit, hogy a kismama elájul vagy majdnem elájul ha nem vált mondjuk pozicíót vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenről még nem hallottam, nyílván mert nem igen van ilyen.

Az ájulás hátterében rengeteg minden állhat, pl. kevés folyadék, fáradtság, vérnyomás...stb.

Jobb lenne az orvosodnak mihamarabb megemlíteni!

22+5hkm

2013. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha a kismama a hátán fekszik, akkor előfordulhat ilyen, főleg ha már van súlya a babának. Ez a pozíció egyiküknek sem jó, a placenta keringése is rosszabb vele...
2013. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Én a háton fekvéstől még nem ájultam el, de már rendszeresen rosszul leszek. Ha este, alvás közben fekszem hátra, akkor a baba is jelez elég rendesen, hogy fordulni kell. Szóval lehet épp nem ájulsz el, de csak azért, mert a baba is, a szervezeted is jelez, hogy nem jó.

33 hkm

2013. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, mikor már nagyobb a baba, akkor hanyattfekvés közben elnyomhat egy főeret.Én jártam így UH vizsgálat közben, de 40 hetes voltam már és beájultam, utána, ha éreztem, hogy nem vagyok jól, akkor az oldalamra feküdtem kicsit majd vissza, míg be nem fejezték a vizsgálatot
2013. máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!