Milyen matracot vegyek a gyerekágyba? Kislányom átkerül a kiságyból gyerekágyba, és megzavart a nagy kínálat.

Figyelt kérdés
Lassan másfél éves lesz, és a kiságyát mindig is utálta. Ezért - az éjszakai nyugodalom reményében - eldöntöttem, hogy gyerekágyat kap. Kinéztem egyet, de abban nincs matrac, ezért elkezdtem keresni. De annyi féle van, annyira változatos rétegezésekkel, meg anyagokból, meg persze áron, hogy tanácstalan vagyok. Tudnátok tippeket adni?
2013. jún. 21. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne legyen süppedős! A félkemény vagy attól keményebb matracú ágyat kellene beszerezned! Nagyon fontos lenne most is de a későbbiek folyamán amikor tanulni fog a gyermeked még fontosabb,hogy a gerince egyenesben legyen és ahhoz megválasztani a párnát. Mielőtt megvennéd az ágyat feküdj végig rajta és ha alattad nem süpped akkor az jó lesz a gyereknek.
2013. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Tehát legyen benne kókuszrész, mert az a kemény. Idáig értem. Én a neten nézegettem eddig. Ezek szerint úgy nem szabad venni, mert nem tudom kipróbálni?
2013. jún. 22. 07:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is utána néztem, mikor 1 évesen nagy ágyba költözött a lányom, és mindenhol azt javasolják, hogy 25 kg súlyig kemény kókuszmatracot vegyél a gyerkőcnek, mert ez a legegészségesebb. Másrészt pedig a leghigiénikusabb, mivel még előtte áll a szobatisztaság kérdése, és ha baleset lenne, akkor ezt csak átzuhanyoztatja az ember, pár óra alatt szárad.


De végül még szerencse, hogy nem rendeltem meg azt a jó kis drága matracot, amit kinéztem, mert a lányom úgy döntött, hogy nem óhajt kókuszmatracon aludni többet. A kiságya ifjúsági ággyá alakítható és szivacsmatracot adtak hozz toldalékkal, de beleraktam a kókuszmatracát és ahhoz a szivacstoldalékot a lábához, de nem volt hajlandó aludni rajta. Kicseréltem szivacsra, és úgy már tetszett neki :)


Szóval sajna ebben is főként Ők döntenek :)

De a kókuszmatracot ajánlják már pár évig!

2013. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Úgy látom ez sem lesz egyszerű.
2013. jún. 23. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kókuszmatrac!
2013. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Találtam egy ilyet:

[link]

Szerintetek ez milyen? Azon túl, hogy méreg drága, megéri az árát? Kell ennyire kombinálnom?

2013. júl. 4. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lehet, talán én is vennék ilyet, ha a lányom hajlandó lenne még a kókuszmatracon aludni (korábbi válaszoló vagyok!) Szerintem jó és hosszútávú megoldás. Az ára pedig...hát még nem is olyan vészes, mert sokáig tudja használni. És egyébként is, ezek is olyanok, hogy valamelyiknek az ára veri a csillagos eget :)

Szóval nekem tetszik...

2013. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!