Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szokas a babat kivenni...

Mikor szokas a babat kivenni a racsos agybol gyerekagyba?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
1,5évesen, fogom levenni a rácsot és leesésgátlót rakok helyére, mert nekünk nem lehet kivenni rácsot, hanem ilyen a kiságy! De ha 1 éves körül tud járni, akkor kipróbálhatod, h milyen, úgy, h az ágy elé raksz valamit, h ha leesne, ne koppanjon! Nekem 14hós, még nem tud menni, ezért sem szedtem még le neki!
2013. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 évesen
2013. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1.5 éves kor körül már nyugodtan mehet leesésgátlósba. Nekünk átalakítható az ágyunk rendes ággyá. Erre vágattam le 2 oldalra egy egy lapot és az lett rá feltéve, mint leesésgátló. Semmibe nem került és maximálisan meg vagyok vele elégedve.
2013. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lányom 20 hónapos volt, mikor ágyat cseréltünk neki.
2013. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen szülő és gyerek habitusától függ szerintem. A kislányomnak 20 hónaposan vettük le a rácsot az átalakítható kiságyról, leesésgátló nélkül kipárnázva. Egyszer gurult le a párnákra, akkor is csak simán visszamászott. Azóta újra cseréltünk ágyat(kellett a kiságy a tesónak :)). Galériás ágyat kapott, igaz azon van körbe leesésgátló, de magasan van, nagyon szereti. A kislányom barátnője 2 hónap múlva 3 éves lesz és most kapott új ágyat, teljesen körbe van rajta leesésgátló. Anyuka nem akarta beáldozni a nyugodt éjszakákat, meg azt mondja, hogy addig az ő pici babája, amíg kiságyban van :) és a kisgyerek is jól érezte magát, így kitolódott.
2013. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lányomat egy évesen tettük át, nem volt már kényelmes neki a rácsos ágy. A gyerekágyat rögtön megszerette.
2013. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így van, bármikor átrakhatod, amikor akarod.

De akkor tanácsos, amikor már látod, hogy át tudna mászni a rácsokon, mert az veszélyes. Egy ismerős baba megsérült így, azt nem érdemes megvárni.

2013. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ertem! Nalunk az a ptoblema, hogy a 20 honapos lanyom olyan pozokat vesz fel az agyban alvas kozben, hogy semmilyen agy sem kenyelmes neki! Lehet varnunk kene, mig nyugodtabban alszik? Korbe korbe forog az agyban!
2013. ápr. 28. 17:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól, mert forog, nem biztos, hogy semmi nem lenne neki kényelmes. Nyugodtan cseréljetek, hagy szokja :)
2013. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!