Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A ventilátoros csillár éjszaka...

Moncsibaba85 kérdése:

A ventilátoros csillár éjszakai üzemelésétől lehet-e baja a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A babaszobában ventilátoros csillárunk van és a nagy melegre tekintettel nappalra be szoktuk kapcsolni (természetesen portalanítva van és a legkisebb fokozaton megy), és a baba nagyon élvezi a hűsebb levegőt. Viszont éjszakára nem merem bekapcsolva hagyni, ekkor azonban nagyon szenvedünk mindketten még nyitott ablaknál is (nem jár a levegő). Szerintetek merjem éjszakára is bekapcsolva hagyni?

Előre is köszönök minden választ!


2013. jún. 24. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a ventillátor nem hűti le a levegőt, csak keringeti, így akire nem fúj, az nem is érzi. Tedd arrébb a kiságyat ha pont arra fúj, ne közvetlenül érje a szellő és hagyhatod simán szerintem.
2013. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kerria ***** válasza:
Persze, a huzata ne érje a babát, és akkor nem lesz gond! Itt a nagy melegekbe már mi egy ventilátort tettünk a szobájába, hogy ne álljon a levegő, jobban is aludt. Ahogy nézem ma éjjel nem lesz rá szükség ;)
2013. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat. Én úgy érzem a babaágynál állva, hogy ott közvetlen nincs huzat. Hát igen, úgytűnik rosszkor tettem fel a kérdést, hiszen mostanság lehűlés várható, de talán lesz még nyár az idén.
2013. jún. 25. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!