Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen szőnyeget vegyek ami...

Milyen szőnyeget vegyek ami nem vonzza a koszt?

Figyelt kérdés
Mire kúszni kezdene szeretném kicserélni ami van a nappaliban a laminált padlón, egyébként a hálószobánkban lakik , ott csak laminált padló van most.
2013. jún. 27. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen. Szerintem!

Nekünk shaggy van. Mikor használni kezdte a fia, 1, max 2 naponta porszívóztam reggelente. Hetente 1x-2x pedig az ujjaimmal átfésültem, h a hosszabb hajszálakat is kiszedjem, mert azt a porszívó nem szívja ki.

Régebbben egy rövid szálú, sűrű szövésűnk volt. Utálatos volt. Annak még a felületéről se szívta le a porszívó a szöszöket. Vonzotta, mint a mágnes. Na olyat soha többé nem veszek.

2013. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezaz! A shaggyn gondolkoztam, mert most rovidszoru kakaobarna van nekunk, de akar naponta ketszer is porszivozhatnam, vajon milyen a robotporszivo? gondolom az se viszi le, ha a simaval is alig jon le amikor porszivozok...
2013. jún. 27. 12:26
 3/3 anonim válasza:

Szerintem sincs ilyen.

Az lenne a leg egyszerűbb ha nem engetsz rá senkit sem kajával meg ilyenekkel. A másik hogy rendszeresen porszívozod, mert tele lesz porral és az sem jó.meg néha vidd el kiverni.(Remélem nem érteted félre) :)

2013. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!