Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekem betegség miatt...

Gyermekem betegség miatt lehányta a szőnyeget, amit nem tudom hogyan takarítsak ki, hogy ne lehessen érezni a szagot. Javaslatok, amivel ki tudnám takarítani?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ecet. A szőnyeget ne féltsd, a szép színét is visszahozza az ecet. Igaz, hogy annak is szaga van egy ideig, de ha kiszellőztetsz, olyan lesz mint újkorában.
2013. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is az ecetet javaslom!!! Fertőtlenít, szagtalanít. Illetve nyilván egy ideig ecetszag lesz, de az hamar elpárolog. :) Esetleg először próbáld ki, hogy egy spriccelős flakonba öntesz ecetet és azzal fújd be az adott területet. Ha ezek után is érzed majd a hányásszagot, akkor sajna muszáj szivaccsal, kefével tisztítanod, mert mélyebben beleivódott, és akkor talán az egész szőnyeget sikálhatod át, mert biztos folt marad a helyén (tiszta folt).
2013. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor ecettel kisúrolom. Szerencsére nem az egész szőnyeg olyan, csak a sarok rész.
2013. febr. 21. 12:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Vanish szőnyeg tisztítóval(folyékonnyal)szoktam kisúrolni,ha ilyen van.Ennek alapból kellemes illata van,de a foltokat is kiszedi.
2013. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy azzal kezdtem, Venish Oxi porral, de a folt ugyanúgy ottmaradt, hiába súroltam ki kefével. Most lefújtam ecettel, kint szárad. Majd megírom, hogy estére milyen lett.
2013. febr. 21. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, hogy áll a szőnyeg? :)
2013. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: ne a porral próbáld,hanem a szőnyegtisztító folyadékkal.
2013. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kész a szőnyeg, megszáradt! Szép tiszta, és szagmentes! Az ecet segítségével!!! Köszönöm a tippet!!!
2013. febr. 22. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Örülök, hogy sikerült! :)
2013. febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!