Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyire hasznos/fontos a...

Mennyire hasznos/fontos a rácsvédő a babaágyba?

Figyelt kérdés
Én most, hogy babát várok hallottam róla először, soha nem láttam még a családban sem. Van, aki nagyon ajánlja, mert így nem üti be magát a baba, és huzatot sem kap, de van olyan is, aki szerint nem jó, mert nem lát ki a baba az ágyból. Nektek volt/lesz rácsvédőtők?
2013. júl. 6. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk jól jött, mert néha jól oda csapkodta a buksit.
2013. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerria ***** válasza:

Nekem körös körül volt/van az elsőnél.


Jó, mert ő nagyon izgága, már egész kiskorától bebarangolta az ágyat, így sokszor koppant volna.

Rossz, mert nem lát ki, de mondjuk én nappal/ébren nem tartottam a kiságyában, így emiatt ez nálam nem volt gond.


Most másfél éves, csak alváshoz kap/használ cumit, és emiatt is jó, mert nem esik ki mindig, megtalálja, és nem is koppan a földön (amire esetleg felriadhat).


Én mindenképpen támogatom, de csak úgy, ha ébrenléti állapotban vagy lekerül, vagy nem a kiságyban van a baba.


Remélem segítettem, boldog babavárást.

2013. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőnél volt,másodiknál nem....de pusztán azért nem,mert 1 hónappal korábban jött,még nem volt kimosva és aztán el is felejtettem :D

Semmi extra különbség...annyi,hogy elsővel mikor volt azt is mosni kellett,de ő is megoldotta,hogy kidugja a rácson a kezét lábát a rácsvédő alatt...

De mondjuk az én fiaim nem olyan brutál aktív alvók!Ha folyamatosan bevágná a fejét biztos feltenném.

2013. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor jó ha már forog

mert nem üti be a fejét ha nem úgy jön össze neki a forgás :-)


addig nem tettem fel had lásson ki az ágyból

2013. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk pl. hasznos, mert a 6 hónapos kisfiam rendszeresen feltolja magát ütközésig az ágya végébe-- alvás közben. Hason alszik így állandóan mászik még éjszaka is.


Persze amikor még nagyon pici volt akkor egyáltalán nem volt semmi haszna, de így hogy most már ekkora és ennyire aktív így már van.

2013. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!