Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A rácsos kiságy után milyen...

A rácsos kiságy után milyen fajta ágyat ajánlanátok a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés

3 fajta között vacilálok.

Az egyik a körbetámlás, a másik a kihajthatós kis kanapé,ahol majdnem a földön fekszik a gyerkőc(csak a szivacs van) és a harmadik meg a fenyő állíthatós kiságy, ami leesésgátlós egy részen, és állítható 1m, 1,4 m és 1,8 m hosszúra.

Szerintetek melyik a célszerű?(Hosszú távra nézve)



2013. júl. 21. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden napos alvásra szerintem a matracós, jó minöségü matracos ágy. vagy is a matrac legyen jó minöségü.

Minden nap azon kell aludnia, a késöbbi hát fájások, testi problémák elkerülése miatt szerintem az a legjobb. 1x kell beruháznod és felnött koráig azt fogja használni. egy rosszabb minöségü kanappénál pl lehet 2 év után huzat kiszakad, kifekszi a részeit.

Olyan legyen ami alatt van vendégágy funkció, ha késöbb valaki ott akar aludni (mint barát, unokatesó), akkor legyen neki is helye.


Arra is gondolj, hogy akartok-e késöbb emeletes ágyat neki. Mert vannak olyan emeletes ágyak amiket elöször sima ágyként használhatsz, majd felteszed a lábait ha elég nagy már, és ha már ciki az emletes ágy leveszed.

2013. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel te sem szívesen aludnál egy szivacson amin 2 éjszaka után szét megy a derekad így a gyerekkel se szúrjál ki. Ezt az állítható fenyő ágyat nem ismerem, de abból kiindulva, hogy állítható ebben sem lehet olyan hú de nagyon jó matrac. Mi egy rendes felnőtt ágyat vettünk kb. 1 éves volt a gyerek, amihez volt körben leesés védő, és a lábrésznél lehet egy kb. 50cm részen leszállni róla. Fejrésznél szekrénysor oldala kezdődik, baloldalt fal van, lábrésznél szintén fal van, így csak egy oldalt eshet le a gyerek , de ide egy matracot szoktunk tenni a földre. Sosem esett még le. Mi az ért választottuk ezt a megoldást mert magunknak is olyan matracot vettünk ami jó a hátnak, kényelmes alvást biztosít, és a gyereknek is mindenképpen ilyen matracot akartunk, nem egy falemezre feszített vékonyka szivacsot.
2013. júl. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vennék egy felnőtt méretű, 70X200-as, vagy 90X200-as ágyat, jó minőségű matraccal, és beruháznék egy plusz felszerelhető leesésgátlóra.

A kihajthatós nekem nem szimpi, ugyanis nem igazán jó a matraca. Az állítható ugyanezen ok miatt esik ki.

Ha a 3 közül kell választanom, akkor a körbetámlás.

2013. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a harmadik verzió van. Fenyő, állítható, jelenleg a 105 cm magas 3 évesemnek 140 cm-re van kihúzva. Kikolban vettük, szuperül bevált. Kicsi a hely a szobájában, ezért ezt a verziót választottuk. Remélem, mire a harmadik fokozat jön, már nagyobb lakásba költözhetünk. Ha elég tágas a szobája, akkor gazdaságosabb egy felnőtt méretű, jó minőségű ágy. Ha a férjed ügyes, rá tud szerelni leesés gátlót, ha szükségesnek ítélitek. Én mindenképpen fa bútor párti vagyok, már csak ezért is örülök a fiam ágyának, de ez egyéni ízlés dolga.
2013. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a "szivacs" kanapét semiképp ne vedd meg.Mi vettünk,de nagyon megbántam,kényelmetlen volt,és a huzat nem igazán,illetve nehezen tisztitható.
2013. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A szivacsos volt nekem is a legutolsó, bár sorrendben nem így írtam.

Lehet, hogy sima fenyő ágyat veszünk, veszünk hozzá leesés gátlót meg ágyneműtartót. Lehet tényleg ez a legjobb megoldás.

2013. júl. 22. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!