Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol és mennyiért tisztíttathat...

Hol és mennyiért tisztíttathatom a kókuszmatracot? 70x120-as.

Figyelt kérdés
Köszi minden ötletet/tapasztalatot előre is!
2013. júl. 23. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem kell tisztíttatni. Berakod a kádba és átmosod szappanos vízzel, jó alaposan átöblíted. Hagyod kifolyni. Megszárad, forgatni kell, hogy mindenhonnan ki tudjon folyni a víz. A kókuszmatrac egyik lényege az a képessége, hogy átereszti a levegőt és a folyadékot. Huzata mosható mosógépben.
2013. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvittem tisztítóba 2000-ért kitisztították. Én nem ajánlom hogy a huzatot külön mosd, alig lehet visszahúzni.
2013. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Első vagyok, kösz a lepontozást!:) A huzatot vissza lehet húzni, 30 fokon kell mosni. Szívesen "minden ötletet/ tapasztalatot".
2013. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Én nem pontoztalak le! Sőt, követtem, amit ajánlottál és teljesen bevált! Tőlem zöld kezet kaptál! Mások pontozásáért nem felelek, viszont sajnálom, hogy egyből rám fogod!
2013. júl. 28. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, mostanában mindenhol ez megy. Bocs. Örülök, hogy sikerült.
2013. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akartam rád fogni, általánosságban írtam.
2013. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!