Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaágyba jó a sima matrac is...

Babaágyba jó a sima matrac is vagy kókuszmatracot érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó a sima is(ha nem lenne jó,nem lehetne kapni),de a kókuszmatracnak vannak hasznos tulajdonságai is!
2013. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen például a gerinc miatt úgy tudom .
2013. júl. 20. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
igen a kókuszmatrac a gerincnek sokkal egézségesebb...a szivacsmatrac "behorpad"a kókusz sokkal tartosabb
2013. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kókuszmatrac természetes anyagból van.Légáteresztő.Ha esetleg pisis lesz,az is tökéletesen kiszellőzik belőle,a huzat mosható.Én a kókuszra szavazok.
2013. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én neten vette babaágyat és hozzá kókuszmatracot. Amikor kiszállították volt hozzá.... Kókuszmatrac. :) így most kettő van. Én aludtam már az egyiken, mert rákényszerültem, nem részletezem de én belehalnék ha ilyenen kéne aludnom jó pár évig. Viszont amióta újra a saját ágyunkban alszom azóta fáj a hátam szal biztosan jó a gerincnek a kókuszmatrac. Amúgy szerintem a babaágyakba alapvetően kemény matracot tesznek úgyhogy ha csak ez a szempont akkor teljesen mindegy. :)
2013. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ahogy a kókusz törik, akkor a baba, állandóan a porban fog feküdni. Ez allergiát okoz.

Mi a cardo-tól vettük a holdfény matracot.

2013. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ma már a sima habmatracnak is van kemény változata és az antiallergénebb mint a kókusz.A kókuszra többen allergiásak mert természetes anyag.A pamut anyagra is többen allergiásak mint a műszálasra.Természetesen ezért még nem rossz a kókusz,de szerintem a sima hideghab sem.Viszont, ha a kókusz nem latexált(ezáltal drágább is) könnyebben törik,dohosodik és nem lehet átmosni ha pisi van.
2013. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!